Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni a terhessegi...

Mit lehet tenni a terhessegi szekrekedes ellen?

Figyelt kérdés
6napja nem volt semmi,de még inger sem es mivel nekem aranyerem is van igy nem akarok probalkozni sem nehogy valami baj legyen.volt valaki akinek esetleg ennel hosszabb ideig nem volt?kezdek aggodni a baba miatt
2017. jún. 11. 06:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 1-1,5 hetente.

Rengeteg rost + rengeteg víz ami nekem már 3. napon segített. Szóval már másnapra nem érdemes javulást várni. Teljes kiőrlésű kenyérfélét eszek meg fél - 1 kg zöldség gyümi naponta, víz, mikor hogy sikerül meg 3-3,5 liter víz. 2-3 naponta elmegyek wc-re és egy picit se kell erőlködnöm hozzá.


Hashajtó módszerek közül nekem azt ajánlották egyedül a glicerines kúp mehet, mert az nem kerül a véráramba. Vannak enyhébb módszerek pl mira vizet is lehet, de kb semmit se ér ilyen szinten már. Nekem ingert csinált csak és nem is lazította.

2017. jún. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne kipróbálnod az útifűmaghéjat. Rostban nagyon gazdag, csak nagyon sok vizet kell inni (3 liter), különben az ellenkező hatást éred el. Én egy kiskanállal szoktam elkeverni egy pohár vízben és reggelente iszom.

22hkm

2017. jún. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a laevolac szirup vált be, nödoki ajánlotts, nem gyógyszer.
2017. jún. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Duphalac szirupot ajánlott az orvos, használt
2017. jún. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!