Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki nem azonos időben...

Volt aki nem azonos időben szedte a Gravida terhesvitamint?

Figyelt kérdés

Most lépek a 21. hétbe , igaz hál istennek eddig minden rendben a picivel, de eszembe jutott , hogy nem mindig azonos időben szedtem be.Hozzá teszem 16. hétig még a vizet is kihánytam és a 12.héttől nem szedek terhesvitamint.

(Könyörgöm rossz indulatú emberek ne írjanak.Köszi)



2017. jún. 22. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%

Én mindig közvetlen lefekvés előtt vettem be utána se inni se enni nem szabad!mikor lefeküdtem kicsi hányingerem volt de elmúlt!

Csak vízzel tudtam bevenni mert mással(pl tea) kijött :|

2017. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

?! Ekkora különbség lenne a terhesvitaminok között? Amit én szedek, bármikor be lehet venni, evéshez ajánjlák a felszívódása miatt, meg hogy elkerülje az ember a gyomorfájást, hányingert.

Éhgyomorra általában nem is szabad gyógyszert szedni, mert fekélyt okoz. (Csak azokat lehet, amire kimondottan rá van írva. Mondjuk a Gravidát nem ismerem.)


Amúgy ez nem fogamzásgátló, tök mindegy, mikor vetted be.

2017. jún. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
A gravida tájékoztatója se tud arról, hogy utána se enni se inni nem szabad.. ilyen hülyeséget! Annyi van rá írva, hogy étkezés közben, vagy után javasolják bevenni, lehetőleg az esti órákban, lefekvés előtt. De ezt csak azért, mert utána alszol és kisebb az esély rá, hogy rosszul legyél, kihányd, nem azért, mert jelentősége van, meg mert utána nem tudsz akkor rá enni meg inni... Eleve, ha étkezés közben veszed be, akkor az étkezés többi részét ugye még meg kell enned és innod. Oké, hogy valaki hülyeségeket talál ki, de legalább ne terjesztené!
2017. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én se szedtem egy időben,sőt.mindig amikor eszembe jutott
2017. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szedtem egy időben, 2 gyerekem van, mindketten jól vannak. :) Szerintem teljesen mindegy az időpont, ez csak vitamin.
2017. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is kicsit össze vissza szedem. Ettől nem lesz bajod. 23+3 hkm
2017. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h felelotlennek gondoltok de en nem is agyaltam azon h egy idoben vegysm be. Ez nem hormon vagy mas komoly gyógyszer. Csupán vitamin. Sokszor örültem , ha egyáltalán eszembejutott.:) volt h ki maradt 2 nap is mert sokat hánytam
2017. jún. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez fontos lenne, írná a betegtájékoztató. :)


Használtam már komoly gyógyszereket, szúrtam tüszőérlelő, repesztő, véralvadásgátló injekciókat, aminél fontos az időzítés, ott rá van írva. Ez csak egy vitamin!!!!


Harmadik terhességemben szedek Gravidát. Mindig szedtem végig, sőt, szoptatás alatt is, sose értettem, miért hagyja valaki abba akkor, amikor a magzat méretbeli fejlődése igazán megindul és nagy mennyiségben szedi ki az "anyagokat" az anyai szervezetből. A terhesvitamin főleg az anyukának fontos (az első hat hétben lezajló velőcső-záródást kivéve, amihez kell a folsav), mert a magzat amúgy parazita módon mindent elvesz, ami neki kell, ha nincs elég bármiből (kálcium, vas, akármi), akkor a magzatnak fog jutni, az anyuka meg hiánybeteg lesz.

2017. jún. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Én nem azt mondtam h úgy kötelező szedni,hanem h milyen hatással volt rám!

Köszike a lepontozast cukik vagytok :)!

2017. jún. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem azt írtad, te hogy szedted, hanem közölted, hogy utána se enni, se inni nem szabad. Olvasgassál könyveket akkor, hogy ki tudd magad rendesen fejezni. Ha csak magadról írsz, akkor azt kell írni, hogy te rosszul voltál, ha utána ettél vagy ittál, ezért nem fogyasztottál utána semmit. Nem azt, hogy utána nem szabad se enni, se inni, így általánosságban.
2017. jún. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!