Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » újszülöttnek melyik babakocsi...

újszülöttnek melyik babakocsi lenne jó ezek közül?

Figyelt kérdés

a leglényegesebbek hogy bolyókerekes legyen,vízszintesig dönthető,könnyű,és 2oldalról tolható.Na most nem mindegyiknél találtam meg ezeket a tulajdonságokat,remélem tudtok segíteni.Leírom melyek között vacilálunk:

-Neo nato piuma:(na most itt sehol nem írja hogy 2oldalról tolható e,ezekszerint nem?Mert akkor kilőve,pedig nagyon tetszik:S,és jó áron van,a másik meg ha csak 170fokig dönthető,az is jó az újszülöttnek,vagy teljesen vízszintesig dönthetőnek kell lenni?33ezer)

-Bergon:(ez is tetszik,ebbe "minden"van ami a legszükségesebb,amit az elején írtam,50ezer)

-Top rider:(ebbe is minden van,még hordozó is,és kismamatáska,45ezer)

-Tako drifter:(ez is nagyon tetszik,csak annyi a baj,ha jól tudom,nem bolygókerekes,vagy igen?45ezer)

-Pierre cardin:(Ps646,647,694)(ezzel annyi a baj hogy nehéz kocsi,de amúgy tetszik.40ezer)

Lehet kicsit hosszú lettem,de megköszönném ha segítenétek,esetleg akinek ezek közül van vagy volt,mi a véleménye ezekről?És ha ezeken kívül is tudtok ajánlani olyat,amiknek megfelel(amiket írtam),azt is megköszönöm,csak 50ezer-nél ne legyen több.Köszönöm:) (28h)


2010. máj. 19. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Bergon nagyon jó.Elég nagy később is kényelmes lesz.Ezt is figyelembe kell venni!!!
2010. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a Bergon nagyon bevállt! Amúgy meg igen nagyon fontos, hogy vízszintig dönthető legyen!
2010. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én csak a pierre cardinról tudok nyilatkozni, mert nekünk az van, de én nem ajánlom. Tényleg nagyon nehéz, körülményes vele közlekedni, macerás összecsukni, nehezen kanyarodik, alig tudtam vele felmenni a járdára. Most már egy kisebb kocsink van, az peg perego és imádom!
2010. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz új kocsit venni pár hónap múlva, akkor Bergon. Sokat tud, jó nagy méret, később is elfér benne a baba.
2010. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek:)
2010. máj. 19. 21:43
 6/10 anonim ***** válasza:

nekünk neonato multisport 2009 van és 2 irányos, csak nem a tolókar fordítható hanem az ülést kell kattintgatni:)


Amúgy mostani eszemmel baby merc-et vennék.könnyebb,nagy kerekűbb,olcsóbb és szebb kinézete is:)

2010. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!Mi takot vettünk a kislányunknak,felfújható kerekest.

Szerintem sokkal jobb mint a bolygókerekes,az megy össze vissza,illetve könnyen kiesik szerintem.A rugózása is sokkal jobb.Mondjuk attól is függ hol használnád,sokat sétálnátok e?A babának minden tartozék van benne,mi vettünk még hozzá egy hordozót,ezzel eggyütt tényleg minden megvan,ami egy babakocsihoz kell.

2010. máj. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Írták előttem a Baby Merc-et, nekem is nagyon tetszik, szép is, praktikus is, megfizethető is.

A bolygókerekekről annyit, hogy imádom a Chicco esernyőkocsinkat, fantasztikus, vízszintesig dönthető, kényelmes a lányomnak, pedig már nem pici, de bolygókereket még egyszer akkor sem, ha még nekem fizetnek érte. A járdákon folyton megakad, elég két milliméter hó vagy egy kis eső és ember legyen a talpán, aki eltolja...Nagy, terepes kerék a babának is kényelmesebb! Viszont nem vennék pumpálhatót se, épp nemrég járt úgy egy ismerősöm, hogy menet közben leengedett a kerék. Nála a baba, egy csomó egyéb cucc, haza se tudott menni...

2010. máj. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi Giordanit vettünk elég drágán.

Most Top Ridert választanám, a sport része teljesen vízszintesig dönthető, és visszahajtható egy "párnabélés" ami a háttámla és az ölés közti dőlésszöget egyenlíti ki, így teljesen vízszintens mint egy mózeskosár.

Így utólag nekünk ez is elég lett volna, mert pikk-pakk kinövi a mózest most meg kislakásban tárolgatjuk.

2010. máj. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bergonunk van, nagy, sok lecsatolható része van, így nyári babakocsivá is átalakítható és biztos bele fog férni jövő télen is , el is tud benne aludni fekve, nem fog szorongani és a lába se fog lelógni. Ellenben nehéz, ha kézben kell vinni lépcsőn, hát ahhoz izomerő kell.. Jó hogy nem bolygókerekes, két irányból tolható. Nagyobb az értéke, mint az ára! Bátran ajánlom!
2010. máj. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!