Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok...

30 hetes kismama vagyok kijött az aranyerem nektek mi segített enyhíteni a fajdalmat?

Figyelt kérdés
Sajnos nem usztam meg az aranyeret és iszonyuan fáj se aludni se ülni nem tudok.Sperti krémmel kenem 2 napja de úgy érzem semmi javulás vagy csak türelmetlen vagyok?Szívesen fogadok minden segítséget tanácsot.
2017. jún. 25. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem gyakran vérzett régen. A nedvestörlő segített, hogy ne legyen ilyen gondom.

Kell egy kis idő míg jobb lesz a krémtől.

A táplálkozásra is figyelj oda, most nyáron könnyű az ajánlott fél kiló gyümölcs, zöldség fogyasztása, a rostok és a bennük lévő c vitamin is segítenek. Lazul a széklet, a c vitaminnak érfal gyógyító hatása van.

És minden nap végezz könnyű mozgást, sétálj. Ez is segít az emésztésben.

2017. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Reparonnal kenegettem.
2017. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nedves törlökendőt használok én is illetve az étkezesre figyelek mert sajnos terhességi cukrom is van.Szóval csak teljes kiörlésű kenyeret eszem meg salátákat pici gyümölcsöt.Olvastam a langyos ülőfűrdőt hogy az is segít persze nem tele kád vízzel ma ki is probalom.Nektek segített?
2017. jún. 25. 18:18
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem kardiológus pont azt mondta,hogy nem a meleg ülőfürdő a jó,mert az mégjobban tágítja az ereket,hanem a hideg vízzel megmosás!Amúgy én is reparonnal kenegetem,meg sajnos székrekedésnél belül is nagyon fájt,így én kúpot is használtam,kb.1 hét alatt javulást hozott,2 nap alatt még nem szokott elmúlni.A sok rosttól pl.nekem székrekedésem van..Szóval az annyira nem jött be.Persze oda kell figyelni a víz ivasra is,az is segíthet sokat.Esetleg a rendszeres mozgás segít(mondjuk fél óra séta),de én mindig megvárom míg elmúlik a fájdalom és a vérzés,utána csinálom ezeket.

Másrészt ha nem múlik a vérzés,inkább beszeld meg a hazidokiddal,ad beutalot proktologiara!Kitartas!

2017. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy kis natúr joghurt is jó lehet még.
2017. jún. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére még nem vérzik csak iszonyúan fáj bár már azon sem lepődnék meg ha vérezne.Mozogni eddig mozogtam napi fél óra séta meg volt de most így ebben az állapotban nem igazán esik jól még megmozdulni sem.
2017. jún. 25. 20:05
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos verzik picit de csak minimalis szinte egy poty.Igy is lehet a sperti kremet hasznalni?Jahj nem tudom mi fog segiteni de olvastam hogy a koromvirag krem is jo aranyerre szerintetek valakinek van tapasztalata lehet hasznalni terhesseg alatt? A valaszokat nagyon szepen megkoszonom.
2017. jún. 26. 15:18
 8/12 anonim ***** válasza:
En mindig koromviragkremmel szoktam kenni, altalaban par nap alatt elmulik, de nagyon ritkan verzik es nem jott meg ki soha ilyen durvan, mint a tied.
2017. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt eletemben eloszor szenvedek aranyerben pedig azt hittem meguszom de hat sajnos nem.Ha nem mulik el jovohetre akkor elmegyek dokihoz.A koromvirag kremet kiprobalom csak hat hogy terhes vagyok kicsit felek mindent magamra kenni.
2017. jún. 26. 15:41
 10/12 anonim ***** válasza:

Hemorid kenocs nagyon jo. Kitartast!

34 hkm

2017. jún. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!