Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes Kismama vagyok....

29 hetes Kismama vagyok. Sajnos elég durván kijött a gombás fertőzésem. Holnap megyek Dokihoz. Ez nagyon nagy baj? Gondolom, igen, mert hallottam, hogy szülést is indíthat. Ez igaz?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek, tudom, honlapig már nem sok idő van, de nagyon ideges vagyok. Köszi a válaszokat, tanácsokat, tapasztalatokat.

Kellemes Babavárást Mindenkinek.


2010. jún. 17. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A KEZELETLEN fertőzés indíthat szülést. Ha kezelik, akkor nem.


Én pl úgy jártam, hogy a 32. héten még nem volt semmi bajom, a vizsgálaton az orvos nem látott semmit, a 36, héten meg megreped a magzatburok egy hüvelyi fertőzéstől, amit az előző vizsgálat óta szedtem össze. Meg is szültem másnap.

2010. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak akkor lenne gond, ha sokaig huznad az idot. Amikor az elso babamat vartam, akkor nekem is volt gombas fertozesem ketszer is. Az elso alkalommal nagyon megijedtem, mert elotte sohasem volt. Hivtam a doki gozerovel beparazva, azt mondta, hogy probaljam ki a Canesten Duot, ha nem segit, akkor menjek el es megnez, ir egyebet. A Canesten segitett, par nap mulva mar kutya bajom nem volt. Annyit tettunk meg, hogy szuneteltettuk a szexet egy hetig, nehogy a parom eszrevetlenul visszaadja, ha atment hozza.

A 2. alkalom par honappal kesobb volt, akkor mar egybol Canestennel kezdtem es ismet segitett. A 2. terhessegnel nem volt ilyen gond.

2010. jún. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igazság szerint már múlt hét óta éreztem, hogy valami nem OK. Akkor el is kezdtem használni azt a krémet, amit már egyszer felírt a Doki (amikor volt ilyenem kb. 9 hetes terhesen), valamennyire helyrehozott, de most elég durva. Akkor annyira ne parázzak, ugye?
2010. jún. 17. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell félni! Én kétszer használam canesten combit, nagyon jó, elmulastotta egyből! Vehetsz a gyógyszertárban vény nélkül, terhesség alatt is használható!
2010. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!