Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek szerintetek?

Hajnal7676 kérdése:

Terhes lehetek szerintetek?

Figyelt kérdés
Azzal kezdeném,hogy de bizony voltam orvosnál. Megvizsgált és írt fel méh összehúzó gyógyszert mert nagyobb volt a méhem. Szóval hadd írjam le hogy értsétek: Április 18 és 26 között volt egy próbálkozás ami azóta megszünkt kapcsolat egy férfival. Ebben az időszakban volt a szex is védekezés nélkül. Ne erre menjetek rá kérlek,hogy mért kellett stb...a lényeg,hogy utána 3 héttel kb szédülni kezdtem,és fájni kezdett a mellem. A derekam körbe és érzelmileg labilissá váltam. Aztán megjött május 23 kán. és tartott 5 napig de nem olyan volt mint szokott lenni.Aztán a tünetekhez csatlakozott a sűrűn pisilni járás,a fejfájáos a hátfájás és a tök nyugis béke belül,meg az émelygés,illetve a mellem nagy lett telt és a bimbón kis fehér pöttyök és dudorok lettek és kis meg nagy erek. Szédülök most is és émelygek és folyton álmos voltam az elején is de most még jobban. Azóta vérzésnek se híre se hamva csak sok áttetsző és sárgás váladéknak és a legkülönösebb hogy alul kerekedik és növekedésnek indult a hasam. Egyszerűen nem tudom mit gondoljak. Komolyan. A másik hogy volt egy különös távoli érzésem mikor még a legelején voltam,hogy terhes vagyok. A tesztem negatív lett. Nem is csak egyet csináltam.

2017. jún. 24. 11:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyit tennék hozzá,hogy ha jól számoltam ugyebár 8 hetes lehetek ha úgyvan,és nekem az előző ( 5 dik )terhességemnél is hamar nőni kezdett a hasam. Evéstől független a hasam nagysága alul. És függőleges vágás van a hasamon az utolsó 2 gyerek császáros volt és a csíkmelletti sáv elkezdett távolodni a vágás hegétől. Lehetséges hogy nem mutatta ki a teszt?
2017. jún. 24. 11:42
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen előfordul,hogy a teszt nem mutatja ki.

Barátnőm mindkét terhességével így volt,nem mutatta ki neki egyikkel sem.

Csak uh-n látszódott :)

2017. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!