Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismamik hogy vagytok...

20 hetes kismamik hogy vagytok? Picike? Nektek is lustább ma mint szokott?

Figyelt kérdés
2017. jún. 28. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit már több vagyok, de még a 20-as hetekben.

Nekem melegben mindig lusta a baba. Az az ijesztő, hogy amíg nem szoktam ezt meg, mindig pánikoltam, és nem tudtam sehogy felébreszteni. Se kaja, se kóla, se mozgás... De most már megszoktam, és így nem gáz.

2017. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem hétvégén,meg hétfőn pörgött,főleg hétfőn délután,de tegnap meg ma annyira lusta,alig alig jelentkezik be. :(
2017. jún. 28. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Detto. Bár én még csak 19 hetes vagyok, de hétfőn reggel és este is aktív volt, tegnap csak este mocorgott, ma meg, hát még nem éreztem őt! Igazából engem nem idegesít, mert van szívhang hallgatóm, szóval ha akarom akkor megnézem, de mivel nem szereti a babám, így inkább nem piszkálom. 😊

Biztos neki is melege van, ne aggódj, tuti rendben van a babácska. 😊

2017. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!