Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18+6hetesen a méhlepény fedi...

18+6hetesen a méhlepény fedi a méhszájat 2cm-rel. Szerintetek elhúzódik még?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem mikor mondta az orvos,most folyamatosan fekszem,csak enni,fürdeni,wczni kelek fel.

2017. jún. 30. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, 18 hetes genetikain még erintette a mehszajat a mehlepenyem. Volt verzesem is. 1-2 hetig szigoruan fekudtem, de utana mar az is lazult. 29 hetesen még mindig melyen fekvonek lattak. 32 hetesen mondtak ki hogy tavolodik. 34 hetesen teljesen jo helyen volt mellso falon! Drukkolok h Te is igy jarj!


35hkm

2017. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én hála istennek nem véreztem még,remélem nem ia fogok.

Csak megijedtem kicsit

2017. jún. 30. 11:19
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem 17 hetesen fedte, utolsó uhn 1 cmre volt a méhszájamtól fentebb csúszott szerencsére akkor voltam 19 hetes. Szerintem még fentebb mehet simán ne idegeskedj rajta. 21hkm
2017. jún. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!