Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocaktámaszt használ/használt...

Pocaktámaszt használ/használt valaki terhessége alatt? Ha igen, segített?

Figyelt kérdés
Még csak 23 hetes várandós vagyok, de elképesztő hát és derék fájdalmaim vannak. Sajnos szinte egész életemben ezzel küzdöttem, sejtettem, hogy ez a terhesség alatt is elő fog jönni. Nemrég megláttam a pocaktámasz reklámját és elég sok jót olvastam róla. Nektek van esetleg tapasztalatotok róla?
2017. jún. 30. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Nekem volt, de nem voltam elájulva tőle. Sokkal jobbat vártam. Nem is volt kényelmes, ha leültem, kényelmetlennek, szorosnak éreztem (38 hetes terhesen még dolgoztam irodában) és nyári melegben aláizzadtam...sokat neken nem segített, nem is használtam sokáig. Ettől függetlenül lehet, hogy van, akinek bevált.
2017. jún. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
rugalmas kendő, amit később tudsz használni babahordozásra. imádtam!tartotta a hátam és nem fájt semmim. nagyon kényelmes. nézz utána kb 10 ezer forinttól már lehet kapni
2017. jún. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!