Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt köszületek már...

Használt köszületek már valaki a terhessége alatt Fluomizin hüvelykúpot, illetve Gynazol hüvelykrémet?

Figyelt kérdés
2017. jún. 21. 17:47
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
Közületek,bocsánat az elírásért! :)
2017. jún. 21. 17:47
 2/52 anonim ***** válasza:

31 hetes vagyok, azt hiszem a 4. doboz fluomizint használom éppen, mire vagy kíváncsi ezzel kapcsolatban? :) A másikat nem használtam, csak canesten krémet + kúpot illetve 2 nap múlva kezdem a gynoxint.


Sajnos folyamatosan visszatérő erős folyással küzdök, nagyjából kisebb nagyobb megszakításokkal a 12. héttől mindig használtam valamit sajnos.

2017. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Hu remélem nekem nem lesz ilyen drasztikus. :( arra lettem vna kiváncsi,hogy hatásos-e?Remélem te is hamar kikeveredsz belőle.
2017. jún. 21. 22:09
 4/52 anonim ***** válasza:
Igen, mindig elmulasztotta 3-4 hetre, csak sajnos utana ugyanugy visszatert. Amig nem voltam varandos erdekes modon sose volt ilyen problemam, a doki szerint a hormonvaltozas okozza a huvely ph felborulasat es ezert van tobb folyas. Mivel nekem kb 1.5 honap van a szulesig ezert en most ,,lorugasnyi,, adagban kapom a kupokat, hogy nehogy egy felszallo fertozes koraszulest okozzon. Remelem Neked is segiteni fog! :) A babara nincs karos hatassal, attol nem kell tartani. :)
2017. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:

En is ezt a fluomizint kezdtem el hetfon. En 27 hetes vagyok. Nektek mire adták?

Használtok utana vmi lactacidosat?

2017. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
A mire" azt ugy értem h tenyésztésen valakinek volt valami? Mert nekem pl gomba sose mégis használtam en is gomba ellenes kúpot is előtte. Most baci tenyeszett ki. Erre adta ezt a nyavajat.
2017. jún. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Nekem tenyésztés nem volt,csak vizsgálat.Es neked van tőle vizes folyásod mikor ürül?veszel észre javulást?
2017. jún. 22. 16:58
 8/52 anonim ***** válasza:
hja tán reggel van vmi. nekem panaszom nem volt, "csak" coli baci tenyeszett ki
2017. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Értem.És ez amit kitenyésztettek neked ez a baci az ami veszélyes,mert koraszülést okoz?arra is jo ez a kúp?
2017. jún. 22. 18:06
 10/52 anonim ***** válasza:

Nem tudom. A coli az a belbakterium. Mivel közel vannak ott lenn a dolgok igy terhessegben gyakori a huvelyben ha felborul a normal flora es nem kell hozza sok. En kicsit ki is akadtam mert eleg tisztának gondoltam magam, de azt mondta a doki ez nem higieniai kérdés ilyenkor.

Egyik doki azt mondta nem tragikus a masik egyből ezt adta rá. Nem tudom hogy ez segit-e rajta. Remélem. Tünetek nekem nem volt, talan folyás enyhe de tényleg nagyon enyhe, vizes es szagtalan.

2017. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!