Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség, ciszta vagy valami...

Terhesség, ciszta vagy valami más?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Késik a menzeszem 4-5 napja. Nem érzem azt, hogy megjönne. Mellesleg az utolsó vérzésem után arra figyeltem fel, hogy minden nap rengeteg krémes, máskor nyálkás, fehér folyásom van. Tesztet még nem csináltam mert szerintem még korai is lenne. Ez lehet ciszta?? Vagy baba a hunyó? 19 éves vagyok, kijártam a sulit ha baba lenne megszülném, de legbelül abban reménykedek hogy nem az. A cisztának vannak még más jelei? Es a cisztától lehet pozitív a teszt? Es milyen márkájú teszt vált be nektek?

2017. júl. 1. 15:37
 1/4 anonim válasza:
Ha 4-5 napja késik, akkor már kimutatja bármelyik teszt, egyáltalán nem korai. Csinálj először tesztet, remélem az eredménye az lesz, aminek a legjobban örülnél.
2017. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A ciszta miatt nem lehet pozitív a teszt?
2017. júl. 1. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég fura, hogy a ciszta jut eszedbe elsőre, ha késik a mensid... Az a ciszta ami pozitív tesztet produkál borzasztó ritka, kb 0,1% az esélye.


Tesztelj bármivel ilyenkor már kimutatja a teszt. És még egy infó, ha a csokoládéciszta miatt lenne (ez a neve annak az egyedi cisztának) akkor nagyon halvány teszted lenne és nem erősödne.


Én babára tippelek.


Minden jót.

2017. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nemtudom mi ez mostanaban h "vagy ciszta"?

Gyakrabban emlegetik, mint amilyen gyakran elofordul, az a fajta/ féle ciszta ,ami okozhat pl pozitiv hcg tesztet, egy hagyomanyos ciszta max kesest okoz , ha nagyobb mint 33mm, ha az alatt van akkor meg abban a ciklusban nagy eséllyel kiurul/ felszívódik!!


Tudom mert2 evig kuszkodtem cisztával. De amirol te irsz max csokolade ciszta okozza. Mire oda jut az a ciszta h hcgt termeljen addigra tud rola a nő, mert az nem azzal kezdődik sajnos!!


Szval Ne aggódj!! Nem ciszta!!!:)



Nem korai tesztelned, en pl 2 nappal a késes előtt teszteltem pozitívat!:) sokan mar a nemvárt napján +-t kapnak!:)

Szval nyugodtan tesztelj reggel.

Drukkolok.:)

2017. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!