Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék gyereket, viszont...

Szeretnék gyereket, viszont sajnos problémám van a vérvétellel. Annyira rettegek tőle, h általában ájulás a vége. KB hány ilyen alkalomról van szó? Van erre valami megoldás, h elkerülhető v helyettesíthető legyen vmivel a vérvétel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 15:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"huzom a nyulcipot es haloingben, kontosben tavozom az epuletbol. :-) "


Bocsi, ez annyira megmosolyogtatott :):):)

2010. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia, tőlem 8 éves koromban vettek először vért, és 30 éves koromig utoljára is, nekem az annyira sokkoló esemény volt, hogy azután kerültem minden vérvételes dolgot. Előre féltem, hogy mi lesz, amikor mennem kellett az első vérvételes vizsgálatra, és képzeld el, hogy egyáltalán nem fájt. Megkért a hölgy, hogy nyújtsam ki a kezem, rátett valamit a karomra, mondta, hogy szorítsam ökölbe a kezem, aztán közölte, hogy kész vagyunk. 2 másodperc sem telt el, én meg ugye nem néztem oda, de nem éreztem semmit, hogy bármit csinált volna. Nagyon meglepődtem, hogy nem is fájt, sőt, semmit sem éreztem. :) Azóta már volt másik 4 vérvételem, és egyik sem fájt. Persze nem nézek oda, mert azt hiszem azt nem bírnám, de így fejelfordítva teljesen jól működik a dolog.

Amúgy ne aggódj, teljesen átkapcsolsz, amikor kiderül, hogy gyereket vársz, úgymond felnősz a feladathoz. És még ha valami kellemetlen is, akkor is felülemelkedsz rajta, mert tudod, hogy a gyerekedért csinálod. Ez be van kódolva. :)


29 hetes kismama

2010. máj. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Miekott leveszik a vert,elore szoljal hogy ajulos vagy.Kerd meg oket hogy fekve vegyek le.Tesomnak mindig igy vettek a vert.Es legyen egy kiserod is.
2010. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Tőlem utóljára ált isk. nyolcadikban vettek, és sokkoló volt, mert összeszurkáltak. Most, 26 évesen mennem kellett hormonvizsgálatra, és végig arra gondoltam, hogy a baba miatt ki kell bírni, és nem volt semmi gond. Pillanatok alatt kész volt. És láss csodát még abban a hónapban babás lettem.


szia

2010. máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a kedves válaszát (aki mondjuk nem azt írta, hogy változtassak a gondolkozásomon:D:D) Hát már rég megtettem volna, ha lehetne:). Ezt tényleg csak az érti meg, aki betegesen fél a vérvételtől. És hogy őszinte legyek, a szüléstől kevésbé félek, az sem lesz egy leányálom, de inkább már ott tartanék.

Hát ez a branülös dolog nagyon kemény!!!:O:O:S:S Nem is tudok mit hozzáfűzni (az még nagyon kell...:))

Amúgy én is csak ebben tudok bízni, hogy majd az anyaság felvértez némi erővel és bátorsággal.

Sok egészséget Nektek és a babáknak is!!!

2010. máj. 21. 09:36
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ma voltam az utolsó terhesség alatti vv-en, és rosszul lettem, mint minden alkalommal.

Előző szülésnél a szülésznő kérdezte is, hogy ha ettől rosszul vagyok akkor miért vállaltam a szülést? Kinyílt a bicska a zsebemben.... Össze se hasonlítható.

Nálunk ez a vv utáni rosszullét pszichés dolog és nem tudunk mit tenni ellenne.

Ez ne gátoljon abban, hogy terhes legyél. (Lehet már az is vagy : )

2010. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!