Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes a magzat, penteken...

6 hetes a magzat, penteken voltam dokinal de nem latott pulzalast. Ebbol lehet meg jo kimenetelu terhesseg?

Figyelt kérdés
Penteken voltam uh.n. ott 13mm volt a petezsak benne 2mm embrio. De nem volt pulzalas.Doltorno azt mondta elhalt terhesseg.Ma elmentem ugyeletre mert este nagyon enyhe barnazasom volt.Doktor megnezett nem latott pulzalast viszont nott az embrio. 3.5mm. O is azt mondta h szerinte elhalt terhesseg. En azert varok ket hetet es elmegyek egy utolso uh.ra szerintetek? :(
2017. júl. 2. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem erre meg nem mondta ezt a dokim. Kicsit nagyobb volt de tenyleg nem sokkal. 7+2 nél volt szivhang. Utól érte magát
2017. júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Aprilis 24.en volt utoljara menstruacim. Makd majus 19en kellett volna megjonnie de csak eros szurkalast ereztem mensi sehol. Makd ra 1 hetre csinaltam egy borzaszto halvany pozi tesztet. Majus 26an elmentem dokihoz azt mondta meg csak sargatest latszodik.

Ebbol szamolva sztem kisebb a terhessegem es van.meg remeny.

2017. júl. 2. 17:36
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem is pont 6 hetesen mentem először , nalunk sem volt pulzalas , 2,6mm volt. 3 hét mulva rendelt vissza. Tokeletes volt minden :) kitartást! 11+1
2017. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Elég 1 hétet várnod és mehetsz ultrahangra megnézetni a fejlődést. Addigra kell lenni szívhangnak.
2017. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem tud hamarabb fogadni az sztk.s dokim. Igy megvarom a 2 hetet. Meg amugyis o nem akarta h vissza menjek mert h ebbol nem lesz semmi. En ragaszkodtam meg egy vizsgalatra. Folyamatosan azt erzem h rendben lesz minden. Remelem nem csal a megerzesem. Masodik kisbaba lenne es nagyon szeretnem :)
2017. júl. 2. 18:19
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
7 hetes kor a vizvalaszto, addig meg lehet :) Inkabb a barnazas aggaszto, probalj pihenni mert a barnazas lehet progeszteronhianytol amire gyogyszer kell(ene), de kezdodo veteles is sajnos, havaloban nem fejlodik az embrio akkor barnazasbol verzes lesz es tavozik, nekem igy volt. De Neked drukkolok!!
2017. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A doki nem mondott ra semmit sem. Mert o nem latott verzest sem semmit. Vizsgalat utan van egy nagyon minimalis barnazas de ennyi. Az embrio fejlodott. 2mm.rol 3.5re. Csqk pulzalas nincsen. Ami miatt azt mondta a doki h elhalt terhesseg.
2017. júl. 2. 18:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen nem látott pulzálást. 3 hétre rá mondta h menjünk vissza( kegyetlen 3 hét volt), tehát 9 hetesen visszamentünk és már látta! De mondjuk nekem nem mondta h elhalt terhesség, csak annyit h a méretnek megfelelő, de biztosat csak 3 hét múlva tud mondani. Még ne add fel! Minden jót kívánok!
2017. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Emiatt mondta a doki hogy 6 hetesen mar pulzalnia kene megha nincs is szivhang. Nekem is kegyetlen lesz ez a 2 het :( 6+2nap

Koszonom szepen a biztatast. Remelem en is hogy minden rendben lesz. Legalabbis a megerzeseim ezt sugaljak. Aztan majd meglatjuk. Erosen bizom benne h happy emd lesz a vege.

2017. júl. 2. 20:50
 10/15 anonim ***** válasza:
Drukk!
2017. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!