Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen veszélyes lenne...

34 hetesen veszélyes lenne belemenni a Balatonba?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen a méhszájam állapota, zárt-e vagy már nyitott.
2017. júl. 4. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugy igen. Nézesd meg. Ha zart nem az. En nekem sajna nyitott. Üdv a panelből :) (mellesleg nekem is eppen a Balatonon kellene lenni) ne kockáztass. Én is hosszú évek óta eloszor hagytam ki a csaladi nyaralást de nem bánom a baba a legfontosabb most. 30hkm
2017. júl. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta. Ilyenkor érdemes előtte aránylag egy két nappal hamarabb megnézetni, hogy milyen a méhszáj állapota. Egyébként a Balatonba térdig is besétálhatsz, ha olyan helyre mentek, a lényeg, hogy ne merülj el benne :D
2017. júl. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így veszélyes lenne. És 34 hetesen akár nyitott is lehet. Menj el orvoshoz, ha zárt vagy, már tudsz is menni, de így semmiképp.
2017. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igy se ugyse mennék be a vízbe. a baba a legfontosabb kell neked egy jó fertőzés?
2017. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én se mennék be, egyik napról másikra is nyílhat picit, észrevétlenül.
2017. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mennyire ragaszkodsz a fürdéshez? Ha nem igazán, akkor csak azért ne menj bele, mert "az a szokás". Én nem szeretek fürdőzni, megyünk nyaralni, de nem fogok belemenni. Nem hiányzik.

Ha pedig nyílik, akkor az orvosoddal egyeztess. Nekem 3100 (28 hetesen), de nem tiltott el a Balatontól, bár így inkább nem kockáztatnék.

2017. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!