Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székrekedés tünete vagy...

Székrekedés tünete vagy valami más?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok és elêg nehézkesen megy a nagydolog...kb 2 naponta van normális székletem,akkor is van h kinkeservesen vagy csak nagyon kevés.Feszül,nyom,szúr az alhasam.Más is tapasutalja ezeket aki hasonlo helyzetben van?
2017. júl. 4. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak elevit miatt volt székrekedésem...egy hétig, mert nagyon gyorsan leváltottam :) Azóta nincs gond.


Egyél sok gyümit, zöldséget, napi egy joghurtot (natúrt) Magas rost tartalmú dolgokat, illetve sok sok folyadék.


Nekem amúgy nem szúrt a hasam székrekedés miatt... spontán megvolt az inger, csak nem jött semmi :S


Jobbulást és kitartás :)


36hkm

2017. júl. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Ilyenkor egyêbként a nyomástól sűrűbben kell pisilnem is.Próbálok változatosan enni de sajnos nem csúszik le minden. :(
2017. júl. 4. 10:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Mióta meg bírom inni a reggeli kávémat, azóta nem volt kőkemény székletem.

A sok gyümölcs, tej, joghurt tényleg segít amúgy.

2017. júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!