Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mosakodtok odalent...

Hogy mosakodtok odalent belül? Hogy tartjátok tisztán magatokat belül?

Figyelt kérdés
Ez nem vicc ez a kérdés! Kérlek normális válaszokat írjatok! Köszi!
2010. máj. 20. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális esetben tiszta vagy ott belül. Ha meg nem, irány a nőgyágyász. Irrigálni hétköznapi szinten inkább káros, mint egészséges.
2010. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A hüvely öntisztuló, csak tönkretennéd a természetes baktériumflóráját a mosással.
2010. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors válaszod. Igen tiszta vagyok, de van folyásom, ami a doki szerint teljesen normális, de engem nagyon zavar. :S De akkor hagyom az irrigálást, bár nem szó szerint csináltam csak kézzel zuhanyzás közben. Azt sem szabad? Félek nehogy valami bacit feljutassak a kezemel.


Nagyon szépen köszönöm!

2010. máj. 20. 18:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a dokim azt mondta , hogy intim mosakodógéleket se használjak , nehogy azzal fertőzzek be.

Nekem minden vizsgálatnál nézi a Ph-t is és ha eltérés lenne biztosan ajánlana valamit.

Amíg nincs semmi baj,inkább ne használj semmit a tiszta vízen kívül.Persze azt sem belül csak az ajkak belsejét mosd le.

2010. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát én pedig intim mosót használok, és nem irritál! Nem hinném hogy bajom lenne tőle, hisz évek óta használom, és nem volt gondom soha sem! De amint irjátok jo a tiszta vizzel is átmosni, átöbliteni, ha a hüvely öntiszitó!
2010. máj. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag ezzel a "mosakodással" fertőzöd magad, egyrészt a kezeden lévő bacikkal, másrészt azzal, hogy megfosztod a hüvelyt a normális váladékától, aminek nagy szerepe van a fertőzésekkel szembeni védekezésben.


Nekem is van itthon irrigátorom, kb évente 1x vagy 2x használom, de terhesség alatt soha.

2010. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kinek mi a kényelmes, kinek mit enged meg a doki!
2010. máj. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem eszedbe ne jusson irrigálni, terhesség alatt nem szabad. És ne is nyúlkálj fel, mert ki tudja milyen bacit juttatsz fel. A hüvely öntisztító, a folyás normális, az által tisztul a hüvely. Terhesség alatt még a mennyisége is megnő és az normális.
2010. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én intim mosakodót használok,és nekem nagyon jó.
2010. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Femifit Lacto+irrigátor. Terhesen csak heti egyszer, max kétszer. A végén meg sehogy, mert el se értem volna, meg ilyenkor már nem is lehet, mikor nyílik a méhszáj.

Egyébként szex után, mensi után jó használni, egyébként annyira nem fontos. Heti egyszer elég kb. Én hajlamos vagyok rá, h romoljon a ph-m, és a savköpenyem fentartása miatt szinte nap mint nap használtam. De csak fél tabit tettem bele.

2010. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!