Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem vagyok terhes most de? Ha...

Nem vagyok terhes most de? Ha pl egy 25 os teszt látható pozitív, akkor azt jelenti h 25ös hcg szint?

Figyelt kérdés
Hcg szint megvan már a szervezetben? Vagy picit kevesebbre is akár erzékeny , vagy hogy van ez?:)
2017. júl. 4. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Vérben 10 volt a hCG, amikor a 25-ös teszt halványan, de egyértelműen pozitív volt.

Aztán pár nap múlva 140 volt vérben, de még mindig csak fele olyan erős volt a tesztcsík, mint a kontroll.

Tehát sok összefüggés nincs közte. :)

2017. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.:))
2017. júl. 4. 17:33
 3/4 VeDi84 ***** válasza:

Szia!

Csatlakozok az első hozzászóláshoz. Nekem 3 hete a 10-es érzékenységű teszt extra halvány volt, másnap elmentem vérvételre, 450 lett a HCG-m.

Ilyen volt a teszt:

[link]

2017. júl. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na ez nem semmi☺ gratula
2017. júl. 5. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!