Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vérzek néha, amikor...

Miért vérzek néha, amikor wc-re megyek?

Figyelt kérdés
Nagy WC után, néha van 1-2csepp vér, nem értem az összefüggést, 9hetes terhes vagyok, volt valakinek hasonló? Egyébként van egy polip a méhszájamon, okozhatja ez?

2017. júl. 5. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Én orvost kérdezném a erről inkább.
2017. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Én nem is ertem h verzessel h nem mentel meg dokihoz. Semmi jóra sem utal...
2017. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Fontos lenne tudni, hogy honnan jön a vér... Nem lett sokkal keményebb a székleted? Mindenképp menj el orvoshoz, lehet aranyered, végbél repedésed, de az is lehet, hogy csak hámsérülés és a széklet lazítással orvosolható. Nekem is volt ilyen én azonnal hívtam a nőgyógyászom. Tedd te is ugyanezt és próbáld meg kideríteni a vérzés okát, mert ahogy az előző válaszolók is írták, az soha nem jelent jót.

39 hkm

2017. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ,hogy hol vérzel.

Terhesség alatt gyakori a kemény széklet,és az nyilván okozhat hámsérülést.

Igyál sok vizet meg gyümölcslevet(csak ne cukrozott vackot vegyél,hanem minimum 50%-at,de inkább 100%-at)

2017. júl. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy akár a gyümölcslé helyett egyél sok rostban gazdag gyümölcsöt.
2017. júl. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!