Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kézfej és lábfej viszketés...

Kézfej és lábfej viszketés ellen bármi praktika?

Figyelt kérdés

Megnéztek mindent, és semmi betegséget nem találtak a háttérben, elküldtek bõrgyógyászhoz is. Kaptam allergia gyògyszert, mentolos krémet, szteroidos krémet, jegelem, hideg víz alatt hûtöm de semmi nem hasznàl.


Mindent megpróbáltam már de ilyenkor este és hajnalban 5-6 korül tetõzik és viszket és viszket.

36 hetes vagyok azt mondtàk próbàljam meg túlélni valahogy, szülés utàn max 1 hònap és elmúlik.


Bárkinek hasonló és bármi jól bevàlt praktika?


2017. júl. 5. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Há XD Nekem a 32. héttől tart -.-" Először azzt hittem megettek a szúnyogok, majd semmit nem találtam magamon... tenyér és kézfej, lábfejviszketés ami azóta kar hát és gyakorlatilag mindenem viszket nekem is olyan estefelé a leginkább... gyakorlatilag míg el nem alszok vakarózok XD Letudnám nyúzni a bőrömet. Ez elvileg epepangás, nekem azt mondta a dokim, a nagy pocak miatt van a baba elfekszi a szerveim főleg az epe tájékon. Annyit mondott nem kell vele foglalkozni szülés után elmúlik. Ha begörcsölne az epém akkor kórház. Mire baja lehetne a picinek addigra már gyakorlatilag megszülünk :)


Minden esetre, ha a laborod jó volt és nem sárgulsz te sem (májra is van hatása vagy mi) és nem fájsz... akkor bizony csak a túlélés... Kitartás! Bár én is jobban örülnék, ha inkább valami szokványosabb végefelé járó tünetem lenne.. mondjuk vízesedés XD Bárkivel szívesen elcserélném :D


Minden jót és bízzunk benne, hogy tényleg elmúlik szülés után. Én már néha kezdek bedilizni.. :D


36hkm

2017. júl. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és annyi kimaradt, hogy nálam semmi nem vált be... zuhanyzás után kb 5 percig jó aztán viszketek. Testápoló is hat egy kicsit, de nem mondanám megoldásnak sem :S
2017. júl. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Negatív lett a labor az epepangásra. Rögtön azt nézték. De én már nem bírom...

30 hetesen kezdtem el vizesedni, levegot alig kapok. 34 hetesen emelkedett vérnyomás. Viszketés, romlott cukor eredmény. Minden ami csak jöhetett jött is.

Egy hetet még remélem kibírok és megbeszéltem a fiammal, hogy utána jöhet, mert már jobb lenne a kezemben tartani ;)

Amilyen konnyen es jol ment a 30. Hetig, ez alatt a 6 hét alatt mindent bepótoltunk...

2017. júl. 6. 10:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám :D Attól, hogy epepangás jele laborban nincs attól még lehet, mert azért van csak viszketés. Toxémiát nem mondták? Víz plussz vérnyomás ...sűrűn nézd a vérnyomásod. Ja én is kisfiút várok :D Épp mondtam a páromnak, ha tudom, hogy 30. héttől ennyire vacak lesz minden akkor nem nyafogok előtte a kb semmire XD


Na mindegy ez van, vigyázz magatokra és könnyű szülést kívánok :)


1# vagyok.

2017. júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!