Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy oldottátok meg?

Ti hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Az orvosom eltiltott mindentöl se főzés mosás takarítás csak pihenés. Egyedül vagyok itthon a 11 hónapos babámmal jelenleg 20 hetes vagyok

2017. júl. 6. 07:40
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Miert tiltott el? Nekem csak agy nyugalmat mondtak de azt egy szoval se hogy ne fozzek vagy mossak. Nem ilyan megterhelo. Csak tudni kellene miert tiltott le es mennyj idore
2017. júl. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Császáros hegem miatt tiltott el mindentől mert fáj a terhesség végéig el vagyok tiltva mindentől
2017. júl. 6. 07:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Apuka mos, takarít - esetleg főz is, de ez megoldhato rendelessel is. A gyereket ki gondozza? Csak mert az kicsit megterhelobb, mint mondjuk a mosógépet betolteni, vagy főzni
2017. júl. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor intézz segítséget! Ha rokon, barát nincs, fizetőst!
2017. júl. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat van segítségem de csak délután apuka kettő naponta van itthon a munka miatt
2017. júl. 6. 08:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyagilag belefér rendeljétek az ételt.


Mosás takarítás, mehet délután ha van aki segít, ha nincs csak a takarítónő jöhet szóba.



A nagy kérdés, hogy mi lesz a 11 hónaposoddal? Én egyetemistát, középiskolást akár az ismerettségi körből hívnék oda segíteni, akinek a nyári szünet miatt jól jön egy kis plusz pénz és amúgy is szereti a gyerekeket.

2017. júl. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
anyós, após, valaki? ha más nincs akkor apukának kell betegszabira menni, mert ha szétnyílik a sebed, a babának annyi. nem véletlenül mondanak legalább 1 évet császár után...
2017. júl. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bölcsi vagy bébiszitter esetleg??
2017. júl. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudtam szólni a szomszéd kislánynak szívesen segít hétvégétől anyukám szabin lesz addig ideköltözik után majd csak lesz valahogy köszönöm szépen a válaszokat
2017. júl. 6. 11:05
 10/10 anonim ***** válasza:

7!


Apuka mégis hogy menne betegszabadságra? Nem beteg. A 11 hónaposra meg nyilván a kérdező vesz igénybe valami támogatást. Vagy tappenzcsalasra gondolsz?

2017. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!