Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizeletben fehérje?

Vizeletben fehérje?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok és a legutóbbi labor szerint volt a vizeletemben fehérje. Nagyon megijedtem, hiszen a vérnyomásom is normális, jók a vércukraim is, nem vizesedem, akkor vajon mitől lehet?? Az orvos újabb vizsgálatot kért, 24 órás vizeletre és egy reggeli vizeletre is. Van okom aggódni? Gondolom a labor nem téved ekkorát.

2017. júl. 7. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

preeclampsia tünete lehet, vagyis az szokott legtöbbször lenni

ha ismét lesz, megbeszélitek a dokival, de ne idegeskedj, bármi is, tudnak rajta segíteni

2017. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem augmentinnel kezeltek, nem is lett semmi gond. De mivel 2x is találtak egymas után igy befektettek amig el nem mult ,6 napot voltam bent, 32hetesen
2017. júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem fehérje nincs, viszont baktériumot találtak benne a 24.heti vizsgálatnál. A dokim kért egy tenyésztést. Ennek a héten lett meg az eredménye. Dokim is, meg én is szabin vagyunk. Hétfőn tudok vele erről konzultálni. Addig ugye nem okozhat nagy bajt? (gondolok itt arra, h zárt méhszáj esetén nem juthat fel semmi)
2017. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát en elmennek akkor masik dokihoz , akár magánba, mert fertozes.okozhat nagyobb bajt mint gondolnád. Baratnom amiatt vesztette el a 21 hetes babáját. Lehet h utalsz h ezt leirtam, de kell gondolni ilyesmire is h tehess ellene.:(


De altalaban nem okoz nagy bajt, ez csak ritkább eset.

2017. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott itt vidéken elmenni a kórházba ambuláns rendelésre. Csak általában az a tapasztalat, hogy nem igazán folynak bele kismamák gyógyszerelésébe. :( Ilyen esetekben mindig a kezelő orvoshoz irányítják az embert. A babát érzem minden nap,úgyhogy csak nincs nagy baj. Addig figyelni fogom mindenképp,ha bármilyen panasz jelentkezik megyünk az ügyeletre. Hétfőn meg az első dolgom elmenni az orvosomhoz. A leletem elkuldtem neki mailben. Ha nagyon para lenne helyzet, már beküldött volna a kórházba. Köszönöm, hogy írtál. Nem utállak érte, mindenre gondolni kell.
2017. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is előfordult terhesen,a vége felé volt hogy vörösvértest is volt benne..megijedtem,majd egy dokinő adott nekem egy tanácsot: vizelés előtt mossam meg a hüvelyem szappanos melegvízzel,és középsugaras vizeletet gyűjtsek be..lám,onnantól kezdve negatív vizelet mintáim születtek ;)
2017. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok

Az mondjuk nyugtat kicsit, hogy különösebb panaszom nincs. Égés, viszketés, illetve fájó vizeletürités sem jelentkezik. A folyásom is csak a szokásos terhesség alatti fehér. Az sem állandóan van.

2017. júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!