Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen nincs embrió, lehet...

6 hetesen nincs embrió, lehet még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos 6 hetes ultrahangon nem talált az orvos embriót, csak egy nagy szabályos petezsákot, szikhólyaggal. A fogantatás biztosan ciklus közepén volt, és nagyon félek, hogy nem lesz ott a baba. 🙁

Kérlek benneteket, aki volt hasonló helyzetben leírná a történetét?

Tudom sokan vagytok, akiknek ilyenkor már szívhang is volt, de most inkább ellenkező történet érdekelne, akinek nem volt, lett - e embrió, vagy sem?

A petezsák 15 mm szabályos volt.

Köszönöm szépen előre is!


2017. júl. 8. 12:35
 1/7 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem leírni, hogy terhességi tüneteim nagyon erősek, szinte egész nap émelygek, szagundor, ételundor..

Nem tudom mondjuk ez mennyire számít ebben az esetben.

2017. júl. 8. 12:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt, és a következő vizsgálatra már lett. És vannak még így többen is.

Ne aggódj, valószínűleg későn fogant a babád.

2017. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem lett VISZONT nekem szikhólyag sem volt. Az azért jó jel, hogy van. Drukkolok!
2017. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rosaliie válasza:

Szia :)

Nekem sem látták elsönek 2 hét mulva vissza mentem 7 hetesen már látták 9mm volt.

2017. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia . Hogy végződött a történet? Most én vagyok abban a helyzetben mint te. 29 mm.es szabályos petezsák, szikhólyaggal. Baba sehol. 6+3 hetes vagyok. 2 hét múlva újra tali a dokimmal.
2018. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! 🙂 Már biztosan többet tudsz. Az én kisbabám csak megjelent ott, fél éves nagylány már. Remélem neked is minden ok lett!?
2018. szept. 6. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Ma voltam dokinál, már 17.6mm, és minden a legnagyobb rendben. :)
2018. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!