Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S O S nagyon nagyon, ti ezzel...

S O S nagyon nagyon, ti ezzel így vasárnap felkeresnétek az ügyeletet?

Figyelt kérdés
Tettem már fel ezze kapcsolatban kérdést, de most változások vannak és próbálom röviden leírni a történteket. 21én megvolt-25én elmúlt. 26 látott az orvos mert áprilisban volt egy missed ab műtétem igaz előző hónapban zöld utat adott de még látni akart. Minent rendben talát. 4én görcsöltem barnáztam, enyhén vérztem ahogy jött el is múlt, de furcsán fájt a mellem és a farok csontom utána így tegnap reggel teszteltem egyértelműen pozitívat. Ma elkezdtem barnázni, görcsölgetni. Volt itthon egy progim bevettem és 2x 2 magnéziumot (2 reggel, 2 délben) lefeküdtem aludni. Most keltem. Görcsölgetek talán kezd pirosodni a vérzés , de kicsit hányingerem van és szédülök.AZ orvosom szabin habár reggel írtam neki de még nem írtam vissza. A görcsök fájnak hullámokban e nem görnyedős, nem tudom esetleg a progitól is lehet a szédülés vagy menjek ügyletre? van egy sejtésem hogy vasárnap este nagyon nem szeretnénk ha nincs is semmi bajom csak vetélés... Mit tennétek?
2017. júl. 9. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Egyértelmű :menj ügyeletre! Drukkolok! És írj majd!
2017. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Menj.
2017. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Mindenképp menj!! Drukkolok, hogy ne legyen semmi baj. Írd majd meg mit mondtak.
2017. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Menj és írj majd hogy mit mondtak
2017. júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Bemennek, azonnal. Sok sikert!
2017. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

Melyik gyökér pontoz le?

Ennyi örömöd légyen,hogy lepontozol

2017. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!