Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Farokcsont fajdalom terhesen...

Farokcsont fajdalom terhesen termeszetes?

Figyelt kérdés
18.hetesvagyok es nagyon faj a farokcsontom. Alig tudok ulni neha vele. Van hogy elmulik aztan visszajon. Mitol lehet ez? Normalis? Nektek volt?
2017. júl. 9. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. normalis sajnos. Mennek szét a csontjaid
2017. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neked is ilyen hamar jelentkezett? Nem korai?
2017. júl. 9. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális
2017. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Nekem is elég korán kezdődött. Bár nekem gyerekkoromban meg is volt repedve. 26 hkm
2017. júl. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

17 hetes vagyok, hétvégén egy nagyobb séta után lefeküdtem, aztán nem tudtam kimenni fürödni, mert alig tudtam felállni, meg menni, úgy fájt a keresztcsontom. Reggelre teljesen elmúlt, aztán sétáltunk megint egy nagyot és fekvés után megint nagyon fájt.

Én is korainak találtam, remélem csak ilyen egyszeri eset volt, mert hasam még nincs is, hízni sem híztam.

2017. júl. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!