Terheléses cukor?

Figyelt kérdés

Az éhgyomorra mért cukrom 4,1 lett,a rá 120 percre mért terheléses eredménye pedig 7,6.

Ez állítólag a határon mozog.Szerintetek erre mit írnak majd elő,diétát?És szigorú diéta vagy valami olyasmi,hogy ehetek, dés mérsékeljem bizonyos szinten.



2017. júl. 10. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
A határ 6,legalábbis az én nőgyógyászom szerint. 6,8-as terheléses cukorral 180CH diétára fogott. Dietetikushoz kellett mennem,ő mindent elmagyarázott,segédanyagot is kaptam. A sote1-re jártam terhesgondozásra(Baross utca)
2017. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vagy diéta vagy megismétli. Én diétás vagyok. Kétszer terheltek. 28-ra egyértelmű volt a gdm, 24. héten határon volt nekem. (7,0)

Nem gáz a diéta. Kis szervezést igényel meg bele kell jönni.

2017. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A határt orvosa válogatja. Én az első babámmal voltam cukros. Akkor a végén inzulinoznom is kellett. Akkor 7-8,5 volt a reggeli utáni cukor, a többi tök rendben volt. Én 160-as diétát tartottam. A másodikkal a poz teszttől diétáztam, vele egyáltalán nem jött ki a cukor. Most a harmadikkal is diétázom. Előrehozott terhelésnél most 5,24-ről 6,09re emelkedett. Mivel itt Tatabányán 7,2ig tekintik megfelelőnek a terhelés utánit, így ez eddig ok. Majd meglátjuk mi lesz belőle, de remélem a diéta mellett megint nem jön ki. Bár első baba 3,68, a második 4,02 kg volt. Most tartok a harmadiktól.

A diéta amúgy nem vészes. A lidl-ben lehet kapni olyan szénhidrátcsökkentett kenyeret, amiben 100 gr kenyér csak 6,1 gr Ch-t tartalmaz. Egyáltalán nem vészes amúgy a diéta. 😊

2017. júl. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3# komoly? en eddig a legjobb amit láttam 33 g\100 g kenyérre. ( pékséges) dobj már lécci egy linket. hát én akkor olyat fogok tolni :)
2017. júl. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az orvosom azt mondta,hogy határérték.Berendelt szerda fél 1-re egy diétás nővérhez megbeszélni mi legyen a továbbiakban. A barátnőm is azt mondta nem veszélyes tartani a diétát,ő például evett pörköltet, rántott húst és mindent,csak köret nélkül salátával például.Hát nem tudom.
2017. júl. 10. 18:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Ad konyvecsket. Elmondja mit hogy. Nem nehez. En éppen vacsizok egy akkora adag nyers salátát, mint egy focilabda egy fel csirkemellel. :) igaz h krumplit tésztát sütit peksutit nem lehet de lehet sok mast.
2017. júl. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó étvágyat:-) Mondjuk ha megsütnék egy kacsát abból is ehetek? Nagyon aggódok amiatt is,hogy a 170cm-hez 52 kilóval lettem terhes,most vagyok alig 58.Úgy olvastam,hogy diéta alatt már nem hízik nagyon senki. Én pedig még örülnék pár kilónak.
2017. júl. 10. 18:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Én 7 kg-ot híztam a teljes terhesség alatt. Úgy, hogy félidőig nemnsok jött fel. Szerintem ez alkati kérdés.

A linket pedig keresem, és küldöm, aki kérte.

#3 voltam

2017. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2017. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hja ha siman a sütőben megsutsz egy kacsát megeheted.


[link]


Jo.. Tény h zsíros es emiatt sztem annyira nem ajánlott de szénhidrát az nincs benne. Szóval ha csak azt szamolod ehetsz kacsát. (jo azért ne kendd meg fel kg mezzel)

Ha mar bundazod vagy ilyesmi az mas. De natúr hust azt leeht enni.

2017. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!