Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehetett pozitiv a 10....

Hogy lehetett pozitiv a 10. dpon a terhessegi tesztem, ha közben ma a 17. dpon 9mm a mehnyálkahártyam?

Figyelt kérdés

Hogyan tudott beágyazódni? Esélyes h így mehenkivuli ugye? Szepen erosodnek a tesztek , utrogestanert mentem az orvosomhoz igy megnezett.


Folyadek van a mehemben, erre elfelejtettem rakerdezni vajon mi lehet? Mast nem látott !


2017. júl. 10. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
A nyálkahártyára nem tudok mit mondani. A folyadék az a sárgatest. Az jó, ha van mert az élteti a terhességet. Túl korán mentél dokihoz. A kimaradt mensi után két héttel kell menni. Nyilván utro miatt mentél, de í]y meg ne aggódj egyenlőre nincs miért. Majd a következő uh eldönti.
2017. júl. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahány doki annyi meres. Ahany gep annyi meres.. Egyreszt. Masreszt meg sztem a doki ha kicsit is gondos nem eroltette annyira hogy keresgesse hol vastagabb hol vékonyabb a nyh. Nekem csut-i napon 13 kov kedden 11 (helyettesítő orvos volt mert a sajátom szulest vezetett le) aztan csut 16 majd kov kedden mar volt petezsak es a kutya se meregette azóta. :) ezzel azt akartam kifejezni h ezek nem akadályok egy babánk :) sztem a tiednél sem lesz akadály.
2017. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen prog.pótlásért mentem,volt itthon valamennyi de máig volt elegendő!


Es az sem baj h felritkulas nem.latszodott?


Szóval akk sárgatestre gondolt amikor azt mondta a tuszotol szarmazik a folyadek? :) az kicsit nyugtatóbban hangzik..


9 nap mulva megyek ujra. Akkorra hivott vissza!:)

2017. júl. 10. 19:17
 4/9 A kérdező kommentje:
2# amugy mondta h ott merte ahol vastagabnak látta, lemerte a vekony reszt, az volt 7,8mm.:(
2017. júl. 10. 19:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Értem. Igazából meg lehet attol baba. Nem mész vérvételre vagy valami?
2017. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De , holnap!:) meg penteken!:)
2017. júl. 11. 18:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Szorítok. Majd írj.
2017. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi. Irok ha kiderult mi a helyzet
2017. júl. 11. 19:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Elmaradt az iras. Pótolnám. Minden rendben van 5.honapos vagyok lassan.:-)
2017. okt. 21. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!