Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok,...

15 hetes terhes vagyok, beadathatom az influenza elleni oltást?

Figyelt kérdés
megkérdezem majd a dokit is csak kiváncsi vagyok valamelyikőtök terhesen adatott e be, vagy tudja lehet e. illetve fehérje allergiám van( tojásra ) enyhe. azt hiszem ez is tartalmaz, szerintetek be lehet adatni?
2008. okt. 17. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adatnám be, mert be is lázasodhatsz tőle, ami nem jó a babának, de erről mindenképpen kérdezd a dokidat!
2008. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sztem ha fehérje allergiád van, akkor sem terhesen, sem baba nélkül nem lehet beadni, mert fehérje tartalmú az injekció (legyengített kórokozó) és allergiás rohamot okozhat! De így, hogy babás vagy, semmiképpen! Ez az én véleményem, amúgy az egészségügyben dolgozom. Kíváncsi vagyok mit mond majd a dokid! Inkább próbálj megvigyázni magadra, az influenza nem is biztos, hogy elér. Egy kisebb megfázást vagy náthát pedig jól tudsz otthoni módszerekkel is kezelni!

Boldog babavárást és jó egészséget!

2008. okt. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!