Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tenyleg sokat hiztam volna?

Tenyleg sokat hiztam volna?

Figyelt kérdés

171cm es 67 kg voltam mikor terhes lettem.Hormonproblemak miatt volt rajtam a folosleg.

Az elso 3honapban annyit hanytam,hogy 60.5kg lettem

most 33hetes vagyok es 68.5kg.

A vedono szerint ez nagyon nem jo,es hogy meg sokat fogok hizni.

Szerintetek?


2017. júl. 13. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Jézusom dehogy.

Alig híztál. Azt mondják, hogy plusz 10 kiló az ideális, ez a baba, a víz meg a lepény stb. súlya. Te még csak 8-nál tartasz ha szigorúan vesszük a fogyásod óta. Eredeti súlyodat tekintve pedig csak másfél kiló!

Szerintem pont, hogy még elférne :D Eszel rendesen?

Amúgy meg utolsó héten max akkor hízol, ha egész nap ülsz. A baba nőni fog, tény, de nem jön rád 1 hónap alatt 10 kiló.....

Ha meg mégis, akkor igyál sokat, hogy hidratált legyen a bőröd és bírja.


A legtöbben +20 kilóval szülnek. Én is.

2017. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
*Nem utolsó hét hanem hónap. Még van 7 heted!
2017. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tehát 8 kilót híztál eddig, és ez a védőnő szerint sok?

Hát szerintem így az utolsó időkben max 5 kilót fogsz még hízni, azt nem értem mitől lenne olyan veszettül sok?

2017. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyorsan leadott kilók gyorsan vissza is jönnek, én úgy gondolom emiatt se érdemes a 60 kilóhoz hasonlítani. Másfél kg hízást meg soknak nevezni 33 hetesen egy vicc. De 8 kg se sok, én pl az utolsó 2 hónapban semennyit nem híztam már, a méh nyomja a gyomrot stb. De ha jön is fel heti fél kg se lesz sok a végére.
2017. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor nálam? első trimeszter -0,5 kiló, védőnő kiakadt teljesen, most vagyok 36 hetes és 7 kilót híztam. Hogy miért? Viszonylag hamar táppénzre kényszerültem, így nem volt munkába menet 2 péksüti, hanem otthon szépen müzli vagy tk kenyérből szendvics, főtt ebéd és nem pedig pizza, gyros stb. Tehát én lehet hogy híztam volna 15 kilót, de nagyon megváltozott az étkezésem és szerintem közben fogytam is. Amikor ezt elmondtam a védőnőnek azt mondta hogy akkor minden ok. Ja és a napi 8-10 óra ülés is megszűnt, helyette sokat sétáltam meg kapirgáltam a kertben óvatosan.
2017. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem 8 kilót hiztál, hanem másfelet. A kezdő súlyod 67, és most vagy 68,5. Ez a védőnő nem normális!!!
2017. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
fú, de fel tudnám rúgni az ilyen védőnőket... legközelebb visszakérdeznék, hogy miért, maga mennyit hízott??? :@
2017. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak ennyit hiztam volna....36hetes vagyok és eddig 17kg :( pedig diétáztam a 30.hétig,édességet mai napig sem eszem meg lisztes dolgokat sem :/

Nyugodj meg,ez nem sok egyáltalán!!! A védőnőd meg bujjon el majd megkeressük...idióta

2017. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
koszonom szépen!
2017. júl. 14. 09:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 8 kg-ot híztam mindkét terhességem alatt DIÉTA MELLETT. A doki meg is dícsért, hogy milyen jó ez így. Úgyhogy szerintem te abszolút nem híztál sokat, sőt. Nekem mindig azt mondja a dokim, hogy 15 kg-ig normál alkatnál simán belefér. Úgyhogy szerintem ne aggódj. 😊
2017. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!