Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig dolgozhatnék terhesen?...

Meddig dolgozhatnék terhesen? (pedagógus)

Figyelt kérdés

Tanárként dolgozom.A férjemmel babát tervezünk.Arra lennék kiváncsi hogy meddig dolgozhatnék?

Akivel már volt hasonló ő meddig dolgozott?

Előre is köszi


UI:amúgy angol szakos tanár



2017. júl. 13. 23:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez sajnos nem rajtad áll, hogy meddig fogsz dolgozni. Én minimum a 7. hónap végéig terveztem, de 5 hetesen egészségügyi okok miatt abba kellett hagyni a munkát. Elkaptam 3 féle vírust, 1 hónap volt, mire kijöttem belőlük, majd jött az extrém mértékű terhességi rosszullét.

Ha minden rossz elkerül téged, akkor a végéig dolgozhatsz, mert tanárként nem vagy kitéve olyan dolgoknak, amik veszélyeztetnék a babát.

2017. júl. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :-)
2017. júl. 14. 08:50
 13/20 anonim ***** válasza:
23%
Ha angol tanár vagy, akkor egész a végéig dolgozni kell. Sőt szülni is csak tolmáccsal szülhetsz. Őt is felkell ugyanúgy fogadnod mint az orvost és a szülésznőt.
2017. júl. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
46%

Egy felnott embernek miert nem evidens, hogy erre nincs aranyszabaly? Hogy addig lehet dolgozni terhesen, ameddig a szervezet birja? Ez lehet azonnali tappenz de akar 8 es fel honap is.


Merhetetlenul elszomorito hogy raadasul olyan ember nem tud gondolnodni, aki a gyerekek okitasaval foglalkozik. Dobbenetes :(

2017. júl. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm a 36.hétig tervezte, utolsó héten a suliban folyt el a magzatvize. Én úgy a 36.hétig dolgoznék úgyszint, mindenórásan azért már nem.
2017. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem, miért kell a negatív sértő vélemény.. Szerencsétlen feltett egy kérdést, hisz ez az oldal azért van! Ha nem tudtok a kérdésre normálisan válaszolni miért írtok??? Ez a szánalmas, nem az, hogy valaki kérdez.


De, hogy a kérdésre is válaszoljak, én is úgy gondlom, addig dolgozhatsz majd amíg jól esik!

2017. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat.

Azért kérdeztem hogy kinek mi a tapasztalata, gondoltam hogy ameddig bírom de kíváncsi voltam hogy mással ez hogy volt.

2017. júl. 14. 17:29
 18/20 anonim ***** válasza:
Elsővel augusztusra voltam kiírva, tanév végéig dolgoztam. Másodikkal veszélyeztetett lettem, így otthon maradtam.
2017. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm es gratulálok a gyerekekhez ☺
2017. júl. 16. 22:26
 20/20 anonim ***** válasza:
ameddig akarsz,ha nem avgy veszélyezetet 8-8,5 honapig
2018. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!