Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valójában hogyan kell elképzel...

Valójában hogyan kell elképzelni a reggeli rosszulléteket?

Figyelt kérdés
Teljesen olyan mint egy járvány? Milyen szintű rosszullét jelentkezhet a 40.napon? Esetleg volt e olyan akinek ment a hasa?

2017. júl. 16. 15:28
 1/6 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Ezt a 40. napot nem igazán értem...de leírom, h nálam hogy volt. Reggel felébredtem, tettem- vettem egy enyhe rossz érzéssel a gyomromban, mígnem egyszercsak hirtelen olyan hirtelen és visszatarthatatlan hányás jött rám, h többször kishíján lehánytam a 2 éves nagyobbat, ha épp őt öltöztettem :) Szerencsére mindig kiértem, és utána meg is kömnyebbültem, egészen másnap reggelig. De ismerek.olyanokat, akiknek a "reggeli " rosszullét napi több hányást jelentett, a nap folyamán bármikor.
2017. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ugy hogy 28 napos ciklusom van es 12 napja nem jott meg.

Koszi valaszt :)

2017. júl. 16. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt úgy kell elképzelni, hogy mindenkinek más XD

Nekem émelygésem volt, én ahhoz tudom hasonlítani, hogy utálok autóban utazni, mert forog a világ. Na ugyan olyan. Én szerencsés vagyok egyszer sem hánytam viszont non stop émelyegtem. Sokszor úgy éreztem jobb lenne hányni, de erre sokan azt mondták, hogy kb 2 percig tart a megkönnyebbülés utána ugyan olyan rossz.


Majd más leírja milyen állandóan hányni :)


Nekem egyébként 3 nappal nem várt előtt jelentkezett az émelygés, de ekkor már pozitív tesztjeim voltak.


Volt olyan ismerősöm aki csak terhesség utolsó 2 hónapjában hányt. Akkor meg a sok sav miatt szoktak.


Szóval ez az egész nem törvényszerű és szabályos. Pláne nem reggeli rosszullét, nem is tudom miért hívják így, mert szerintem 20 nőből 1-nél jelentkezik csak reggel.


Javaslat: Reggel egy szem keksz mielőtt felkel az ember, mindig rágni valamit bármit ami jól esik. Jó lejegelt cola, gyömbér, citromos víz, pirítós, ezek segíthetnek.


38hkm

2017. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En vegig hanytam a 9 honapot. Tervezett volt, de mivel egesz nap rosszul voltam, elmentem dokihoz es azt mondta influenza... antibiotikumot szedettek velem a terhessegre... de vegulis nem lett semmi gond, egeszseges lanyom lett. A 9 honapnyi hanyasnak koszonhetoen nem is hiztam el. :D
2017. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam éjjel-nappali rosszullét volt, amint felemeltem a fejem hánytam. Ettem vagy ittam valamit hánytam. Mindenkinél más van aki csak émelyeg és a mindenféle praktikák bevállnak és vannak olyan "szerencsések" mint én voltam, hogy 14.hetig a mosdóig alig bírtam elkúszni,még szerencse,hogy a védőnő jófej volt(szemben lakik) és sokszor átjött,itt mért vérnyomást,súlyt stb. Szóval változó kinek mi jut belőle.
2017. júl. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam a 6. heten kezdődött. Minden nap más volt, de nagyjából délig minden napom katasztrófa volt. Volt, amikor megkönnyebbültem hányás után, volt amikor ugyanúgy szenvedtem. Volt olyan nap, hogy nem hánytam, volt olyan hogy 6x. Volt olyan hogy egy kis keksz segített a gyomorsavon, volt hogy az sem maradt meg bennem. Tehát változó volt. 12 hét közepére múlt el, aztán még egyszer hánytam 14 hetesen, azóta hálistennek egyszer sem. Borzasztó volt. 5 kg-t fogytam, életem nem volt. Annyira megkeserítette a reggeleimet, hogy legtöbbször a reggeli készítés is nehezemre esett. Délutánra elviselhetően lettem, akkor már csak az volt a bajom, hogy az elozolegesen leadott pár kiló miatt irtó gyenge voltam....

19 hkm

2017. júl. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!