Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség hányadik héten...

A terhesség hányadik héten jelenik meg a reggeli rosszul lét?

Figyelt kérdés

2017. júl. 5. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:

6-8. a legjellemzőbb. Nekem viszont elmaradt mindegyik terhességemben.

18+6 hkm

2017. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
4-5. hét körül.
2017. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem volt ilyen.
2017. júl. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt. Húgom meg végighányta a 9 hónapot a másodikkal. Ez van.
2017. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, 6-8. hét a legjellemzőbb, de ez nem zárja ki, hogy már a 4. héten, tehát a nemvárt napja előtt 1-2 nappal is megjelenhet. És mindenkinél más és minden terhesség is más.


Én pl csak émelyegtem 10. hétig, nem várt előtt 3 nappal kezdődött. Hányni nem hánytam. Anyukám pedig végighányta mindkét terhességét.


Émelygés 10. héttől nem volt, most viszont a 34. héttől megint gyakran vagyok rosszul.


Szóval vagy lesz rosszullét vagy nem :D Nem kötelező :) Sőt van akinek az első trimeszterben nem is jelentkezik.. csak később :D


36hkm

2017. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ma vagyok 7 hetes egy hete folyamatosan mindent kihanyok lassan mar a vizet is.Nagyon szerencsesnek tartom azokat a kismamakat akik megusszak a hanyingeres-hanyos heteket.Ja es nem csak reggel egesz nap rosszul vagyok csak amikor alszom akkor nem.Mind a harom terhessegemnel igy volt.
2017. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10. Hétig kis émelygésen és fáradtságon kívül kb semmi bajom nem volt, ennek már 2 hete azota viszont nagyon rosszul vagyok minden nap...hányni nem hányok de hányingerem van órakon at , pedig mar azt hittem ennyivel megusztam en kis naiv😂
2017. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az 5. hettol volt nonstop hanyingerem a 16 hetig, aztan szerencsere elmult. De szornyu volt. Aztan a semmibol hanytam egyet a 20. heten. Egyszer-ketszer meg elofordult a hanyinger, de csak orakra, vagy max 1 napra, nem volt folyamatos. 31 hetes kismami
2017. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!