Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szombaton teszteltem erös...

Szombaton teszteltem erös pozitivat, azóta enyhén barnázok és szinte már alig produkálok terh. Tüneteket. Föleg a melleimen nem érzem. Max mellbimbó érintésre. Hasam itt ott szurkál?

Figyelt kérdés
Hetfon el is mentem a dokimhoz aki megállapitotta, hogy 5+6 terhes vagyok és egy kisebb hematoma talalható a petezacsko mellett. Azonnali pihenés,3x1 duphaston és ascorutin + terhesvitaminok és magnézium. Aznap csinált rákszürest is, estétöl kicsit erösebb lett a folyásom a gyógyszerek ellenére is.2 hét múlva kontrol. Volt már egy missed abom friss vérzésekkel erösebb görcsökkel és félek. Járt valaki közületek hasonló cipöben és mégis minden rendben volt és egészséges baba született?

2017. júl. 19. 09:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem is 2-3 hèt alatt felszivodott teljesen ugy hogy végig feküdtem és szedtem a gyogyszereket.De én nagyon durvàn vèreztem sajnos,nekem nem jàrt fàjdalommal.Nyugi és ha eddig dolgoztàl akkor ideje tp re menni mert a hematomàval tényleg sokat kell fekűdni.
2017. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Azóta fekszem és tp-n vagyok, tényleg csak wc-re kelek fel és enni. Viszont most észleltem a papíron frisebb vért, picivel többet. Aggódni kezdtem :(
2017. júl. 19. 15:57
 13/18 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2017. júl. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Azóta minden rendben van.

Én is nagyon aggódtam,mert nekem is volt friss vér a papiron.

Voltam ultrahangon

2017. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne mégiscsak bemenni ügyeletre,bár vannak olyan orvosok akik feleslegesnek tartják,mert ilyenkor még bármi lehet.

Szorítok hogy minden rendben legyen

2017. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Azóta fokozódtak a tüneteim, a barnázás mintha enyhült volna, van mikor inkább sárgás. Péntekre vagyok berendelve a dokimhoz, remélem mindent rendben fog találni.

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2017. júl. 23. 13:31
 17/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

A baba szépen fejlödik :) hematomat mar nem latott az orvos, de a 12ik hetig szednem kell a duphastont es pihenni.

2017. júl. 28. 11:45
 18/18 anonim ***** válasza:

Juj de jó! :) Üdv kismami:)

17hkm

2017. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!