Mi a baja anyamnak?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok 29 évesen, amit orvos is igazolt. Párommal majd kicsattanunk a boldogságtól. Anyám viszont nem hiszi és azt mondja, hogy kövér vagyok, diétázzak.

2017. júl. 19. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem komp akart lenni, de nem komplett. Mondd, hogy majd néhány hónap múlva lefogysz.
2017. júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy csak ez lehet az egyetlen fura megnyilvánulása. De ha mégis, akkor lehet nem bírja felfogni, hogy a "kislánya" anya lesz. Én is sokszor éreztem a terhesség alatt anyukámon, hogy nem nézi ki belőlem, hogy el tudok látni egy gyereket 28 évesen, pedig mindig is önálló és felelősségteljes voltam, sosem volt velem probléma.
2017. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Először us gratulálok!

Másodszor... Szerintem nem tudja elfogadni,hogy az idő rohan, a gyermekek felnőnek, a szülők öregszenek...

Öregnek érzi magát emiatt és ezzel próbál kicsit "oda szúrni " neked.

2017. júl. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! 😊
2017. júl. 19. 23:27
 5/12 anonim ***** válasza:

En ezt most nem ertem, ne haragudj. Hany hetes terhes vagy, hogy nem hiszi el, meg hogy orvosi igazolast kell bemutatni rola?

Mert korai terhesseg meg sem latszik az emberen, 1-2 honap alatt azert nem okoz elhizast, meg ugye a vedono szol is miatta, vagy kesobb a terheleses cukornal kiderul, hogy van-e vmi oka a hizasnak, es dietara fognak, ha szukseges...

De akkor meg mar egyertelmuen latszik, hogy nem kover az ember, hanem kismama!

2017. júl. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Az, ami apósomnak: fáj neki az élet és más boldogsága.
2017. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves 8:10-es! Egész életemben duci voltam, soha sem voltam vékony. Tudom, hogy ez probléma a babánál, ezért sem eszem semmilyen édességet és csak 2x eszek/nap.

7 hetes vagyok. Anyám mindig is le akart fogyasztani, sajna nem sikerult neki. Egészsegugyi problemam miatt fogytam le 20 kg-t tavaly, de meg van felesleg.

2017. júl. 20. 10:55
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne 2x egyél, hanem 5x. Inzulinnak és cukornak az a legjobb.
2017. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak siman dolgoznak benne az anyai osztonok es sok dolgot nem tud hogy lereagalni.. Az enyem detto ilyen. Bar mi meg hazassag elott vagyunk es akar mikor felhozom neki az eskuvot vagy csak meselek rola nem figyel vagy belekezd egy teljesen masik temaba.. Bosszanto.. En biztos nem fogok igy viselkedni majd a gyerekemmel. Plane ha felnott lesz biztos nem fogom igy semmibe venni meg nem figyelni ra mikor olyanrol beszel amit szeretne! Mert en is azert beszelek rola mert szeretnek a parommal osszehazasodni meg csaladot meg mindent. Es neha ugy erzem hogy valamit rosszul csinalok meg hogy nem ez az elet rendje....
2017. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Bocs, de ha 7hetesen kövérnek tűnsz, akkor az is vagy, az még nem a baba miatt van...de ezzel ráérsz szülés után foglalkozni.

Ne csak 2x egyél, legalább 4-5x naponta kis adagokat!

2017. júl. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!