Mi a baja anyamnak?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok 29 évesen, amit orvos is igazolt. Párommal majd kicsattanunk a boldogságtól. Anyám viszont nem hiszi és azt mondja, hogy kövér vagyok, diétázzak.

2017. júl. 19. 22:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#5-os vagyok.

Akkor viszont ne is moost kezdj el fogyokurazni! Azt most kontroll nelkul tilos! Ne halgass anyukadra, inkabb koncentralj a parodra es babara! Oruljetek neki, ne hagyjatok, hogy barki beleronditson ilyenekkel a boldogsagotokba!

Persze probalj minel egeszsegesebben es kiegyensulyozottabban taplalkozni. Nincs azzal semmi baj, ha nehany extra kiloval kezded a terhesseget, csak akkor kevesebb hizas megendett. Vedono majd ugyis fogja figyelni, meg ahogy mondtam, a cukor terheles eredmenyekepp esetleg dietetikus segit a dietaban.

2017. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Rizikós terhes vagyok, de az itthonlét stresszesebb, mint a 12 órás meló. Az egész család azt figyeli, hogy mikor mit csinálok, mit nem csinálok, mit eszek, stb. Kommentálják és ordítanak velem. "Mert, hogy ez az én koromba még nem volt! Ki hallott már ilyet, hogy valakinek fáj a feje és szédül egész nap! Minek eszel, ha úgyis kihányod?" Meg akartam látogatni a nagyanyáimat, de csak az egyihez jutottam el, mert rosszul lettem és inkább hazamentem, hogy össze ne essek az utcán. Ezek után az anyám elküldött a fitness terembe edzeni, hogy formába hozzam magam. Mondtam neki, hogy reggelente szoktam tornázni, mire ő kinevetett, mert nem látszik és csak a fitness ér valamit. A guta ütés, az kerülget.
2017. júl. 26. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!