Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a barátommal pettingeltünk,...

Ha a barátommal pettingeltünk, és magához nyúlt ott elélvezés után, de aztán lefertőtlenítette a kezét kétszer kétféle fertőtlenítővel, és aztán csinálta nekem, lehetek terhes? Van rá esély?

Figyelt kérdés
És terhességi tesztet 18 éves kor alatt lehet vásárolni? Rossz akarók kérem kíméljenek.

2017. júl. 20. 03:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű.

Amúgy terhességi tesztet bármelyik dm-ben vagy rossmann-ban kaphatsz, leveszed a polcról és kifizeted, senki nem kérdi a korod.

2017. júl. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a gyors választ! Csak tényleg nagyon félek. Azt hallottam, hogy levegőn gyorsan elhalnak a spermiumok. Én meg nagyon ráparázok mindenre. Remélem semmi gond nincs.
2017. júl. 20. 03:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Rossz akarók kérem kíméljenek...


Tudod kiscsillag az a hihetetlen ,hogy a mai világban már pettingeltek meg bactok tizennyolc éves kor alatt, de felvilágosítva nem vagytok.

Fárasztó minden nap egy ilyen ostoba kérdés.

2017. júl. 20. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlanám az ilyen tinik figyelmébe a Life tv-n sugárzott ,,Szexiskola,, c. műsorát..mindent,de szó szerint MINDENT megtudhattok a szexről,a védekezésről,a terhességről,stb. Abban a műsorban nincs tabu,elég jó!
2017. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves második! Rendesen még nem csináljuk, én nem is szeretném még, ezt megmondtam barátomnak. Ezért pettingelünk, mert máshogy akarunk örömet szerezni egymásnak. Eddig mindig vigyáztunk, baj se volt sose. Viszont csak most ijedtem be, de lehet nem kellett volna. Harmadik! Köszönöm!
2017. júl. 20. 11:13
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Hogy az istenbe lennél terhes ettől? A levegőn is elhalnak a spermiumok, de ha szerencsétleneket fertőtlenítővel KÉTSZER lemossátok, szerinted hogy maradnának életben? Olyan idegesítő, hogy pettingel (és szexel) a korosztályod, de fingotok sincs semmiről. Petting helyett inkább biologia könyvet lapozgassatok...

20N

2017. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább olvasgassatok egy kicsikét a szexröl,a teherbeesésröl..manapság ez már könnyen megoldhato az interneten!Na nem a forumokrol beszélek,hanem komolyabb oldalakrol!Mert aki azt hiszi,hogy a spermiumok szállnak a levegöbe mint a pokember,annak még nem kell pettingelni,meg mást sem csinálni,mert nagyon alacsony szinten vagytok felvilágositva,és ebböl elöbb-utobb csak baj lehet!
2017. júl. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Aki hülye ne szexeljen.
2017. aug. 11. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!