Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam az első uh-n,...

Tegnap voltam az első uh-n, es azota agyalok, tényleg rendben van ez így?

Figyelt kérdés

10mmes ures petezsák.. 5+3 hetesen, ahogy elnezem sokaknak mar van szikholyag ilyenkor.

Hetfon, vagy kedden megyek az sztkba kontrollra mert a dokim aug elejéig nem rendel !a petezsák szabályos


2017. júl. 22. 08:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg lesz szikholyag par nap mulva! Ezert nem szoktak ilyen hanar menni dokihoz, mert mèg felesleges. Ha azert mentel, hogy megnezzek jo helyen van e, akkor is raertel volna egy het mulva menni, akkor mar lesz valoszinuleg szikholyag, es lehet hogy pulzalas is!
2017. júl. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Szia.:) nem azért, hanem mert elfogyott volna vasarnapra a progeszteron. 3x2 -t kell szednem. Mert volt 1 vetelesem es 1 mehenkívülim.


Szivem szerint 7 hetesen mennék eloszor.. ugy gondoltam kedden megyek , 1 nap is sokat számit. Remélem látunk vmit. Majd.:/

Ha jol szamolom akkor leszek 6+0

2017. júl. 22. 09:08
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem ennyi idősen csak üres petezsák volt

Ne aggódj,legközelebb biztosan lesz embrió szivhanggal :)

Csak semmi idegeskedés vagy negatív gondolat.

Rendben lesz minden.

Majd írj,ha voltál ultrahangon 😊

2017. júl. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes inkább később menni,nekem is 7 hetesen látták az embriót meg a szivhangot 😊
2017. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ha kesobb mentem volna már nem is lenne sok remeny mert ha a progi elfogy megjonne.:)..


Koszonom szepen a nyugtatást! Igyekszem pozitiv lenni, nemtudom harmadjára hogyan tudnék tullépni ezen

2017. júl. 22. 09:31
 6/18 anonim ***** válasza:
21%
A progeszteron placebo, a magyarok meg hisznek benne...
2017. júl. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hiszek benne mert most barnáztam es amint emeltük az adagot, elmúlt pár óran belül. Ha pedig abbahagytam megjött. Plusz a vervetel sem hazudik.. peteerestol volt ea szükségem. De biztos akkor a verveteli leletemet meghamisították es nem is emelte meg a progeszteronom. Es haluzok h 1 év utan sikerült és haluzok h mensi elott sem barnazok.;)
2017. júl. 22. 10:07
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Csak annak placebó akinek nincs progi gondja. Akinek viszont tényleg nagyon kevés a progija annak segít.


Minden jót kérdező :)

2017. júl. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi😊😊😊
2017. júl. 22. 10:16
 10/18 anonim ***** válasza:
Mind a kèt gyerekemmel 5hetesen 3 naposan voltam először uh-n ès az első egy 7mmes petezsàk volt a màsodik meg 8 mm-es petezsàk. A lànyom azòta 2.5 èves a màsodik mèg 10 hetes pocaklakò. :) Szòval nyugi semmi baj nem lesz!
2017. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!