Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9+3heteskismamák vagy hasonló...

9+3heteskismamák vagy hasonló korúak hogy vagytok? Én teljesen jól semmi panaszom, még a mellfeszülés is elmúlt. Ez nem baj?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Szia! Én 9hetes vagyok a mellfeszülésem már peteérés óta tart, nagyon érzékenyek a mellbimbóim is, sajna hason sem tudok aludni. Inkább estére jön elő a mellfájdalom, és addigra duzzad meg. Csak az édeset kívánom és a gyümölcsöt, a húst, és a sós ételt nem eszem meg. Mindig teltség érzetem van, nem sokat eszek. Más nincs. :D Te mikorra vagy kiírva?
2010. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ÉN is egész jól vagyok, nekem már mellfeszülés sincs, kicsit érzékenyek a bimbóim. Úgy érzem magam, mint 2 hónappal ezelőtt. :D

9 h km

2010. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én december 22re vagyok kiirva de ez ugyis változik.Én is ugy érzem magam mint 2hónappal ezelőtt.Már az étvágyam is elmúlt.Mellfeszülésem változó mint amit az első válaszoló irt inkább éjjel érzékenyek,meg a mellbimbóim fájnak.Tehát megnyugtattatok hasonloak a tünetek.
2010. máj. 24. 08:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok! A legszebb karácsonyi ajándékunk lesz, remélem addigra kibújik, és betehetem a fa alá majd. :D Én December 20-ra vagyok kiírva. :) Boldog babavárást nektek! :)))
2010. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én december 21-re vagyok kiírva. Az elején kb. a 8-9 hétig sokat szúrt a hasam, és volt az a mindjárt megjön érzés, aztán elmúlt, viszont a melleim nagyon érzékenyek már 2-3 hete, ráfeküdni is csak hosszú igazgatás után tudok, vagy egyáltalán nem is, még a sima simogatás is fájdalmas nekem! De ezeket leszámítva szinte semmi panasz. Nincs és nem is volt hányingerem, nem voltam rosszul se, nem émelygek, nem vagyok fáradékonyabb sem, nem kívánok ételeket, csak talán egy kicsit jobb az étvágyam!! Úgyhogy nem kell aggódnod, inkább örülj, hogy szerencsés kismami vagy, nekem van olyan ismerősöm aki végig hányta a 9 hónapot!! Boldog babavárást!!

11hkm

2010. máj. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó üzenet írója! Te, hogy lehetsz 11hetes, ha egy nap különbséggel szülünk? Én december 20-ra vagyok kiírva és 9+2hetes vagyok. Pont középidőben fogantunk. Az UH szerint is annyi vagy, vagy a naptár szerint vagy annyi? :)))
2010. máj. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az uh szerint mindenkinek más mér a korának nagyságának megfelelelően.Én dec 22re vagyok kiirva és holnap leszek 10hetes.De figyeljétek meg lesz még egy pár időpontunk a szülésre,a baba méreteihez igazodik az uh.
2010. máj. 25. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!