Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire "kockázatos" egy...

Mennyire "kockázatos" egy hétfőn (10.13. ) lejárt bacon szalonnát megenni, de megsütve, csirkemellel együtt?

Figyelt kérdés

Nem volt ragadós, és szaga sem volt egyáltalán még.

29 hetes kismama vagyok


2008. okt. 18. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

Szia! Ha valóban "romlott" volt, akkor a szervezeted úgyis kilöki magából (tehát hánysz vagy megy a hasad tőle). Szerintem ne aggódj, biztosan nem lesz tőle baja a babádnak!

32 hetes

2008. okt. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
mivel kismama vagy,nem ajánlanám.ha nem lennél az,azt mondanám próbáld meg.
2008. okt. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szav.idő azt jelenti, hogy a gyártó addig szavatolja hogy a termék jó minőségű marad. Attól lehet hogy még napokig, némelyik termék meg hetekig jó még. És hány olyannal találkoztunk már, aminek még nem járt le a szav.ideje, de mégis romlott volt. Szerintem ha szagra és állagra nincs baja, nyugodtan megeheted, de mindenképp nézd meg nagyon tüzetesen, még ha meg is sütöd, mivel kismama vagy!!!

35 hetes kismama

2008. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!