Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köteles vagyok így is engedni...

Köteles vagyok így is engedni hogy lássa a gyereket?

Figyelt kérdés
Kiderült hogy csak fogadásból feküdt le velem. Soha az életbe nem hittem volna hogy képes ilyesmire. Kidobtam a fenébe, megmondtam hogy látni nem kívánom többé. Teherbe estem, még nem tud róla. Akartam mindig is gyereket és annak ellenére amit velem tett szeretem őt. Én szerelmes vagyok belé már évek óta, akarom a gyerekét. De azt nem akarom hogy ezek után köze legyen hozzá. Szerintem ez így jogos. Nem akarom hogy lássa. Megtilthatom neki, ha esetleg kitudódik a dolog?
2017. júl. 25. 14:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
64%
Figyelj, az én gyerekem apjának fogalma sincs róla, hogy van egy lánya. Tekintve hogy csak pár alkalommal voltunk együtt és azóta se találkoztunk, max a facebookon láthatja, hogy lett egy gyerekem, de eszébe se jutna, hogy az övé. Amúgy sem tudja senki rajtam kívül, így "kitudódni" se tud a dolog.
2017. júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
68%
Még ha megvert volna téged, akkor is köteles lennél engedni, hogy lássa. Amíg a gyereket nem bántja semmit sem tehetsz.
2017. júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
76%
Jogilag nem tudom. Erkölcsileg,ha ennyire éretlen,nem hiszem,hogy érdekelné a gyerek. Én nem mondanám meg a kórházban,ki az apja. És ha nem dicsekszel úton-útfélen,hogy kié a gyerek,honnan tudná meg?
2017. júl. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
43%
Na mégis honnan tudná meg? Ha a kérdező nem egy útszéli és a gyerek apja nem egy hülye, akkor nem lehet túl nehéz összerakni a képet. Vagy másik országban fogod megszülni, mint ahol az apja él. Mert más esetben nem tudom elképzelni, hogy ne lenne meg a lehetősége, hogy meglássa a gyerekét és onnan már nem kell sok, hogy leessen. De az is lehet, hogy le se fogja sz. a gyereket, szóval lehet kár ezen agyalni és egyszerűen meglehetne neki mondani.
2017. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
83%

Ha őt adod meg apaként, joga lesz látni, ezen nem változtat, hogy veled szemét volt.

Ha nem adsz meg apát, nem lesz joga sem. Így gyerektartást sem fogsz kapni. Tudom, nem volt kérdés, de hátha számít, végül is a gyereknek megjár.

2017. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Egy városban élünk, egy helyen dolgozunk. Csak innen tudná meg. Akarná a gyereket az tuti, mert egyébként nagyon szereti őket, van egy unokahúga őt is imádja.

Ha verne? Ja mert ez nem súlyos dolog??? Nem fizikailag bántott "csak" lelkileg, szóval rendben van? Jár a bosszú, szenvedjen csak!

2017. júl. 25. 14:44
 7/33 anonim ***** válasza:
67%
Most komolyan! Megfosztod a gyereket az apjától,mert veled tisztességtelen volt. Szegény gyerek,hogy ilyen kicsinyes anyja van... Vagy te szerelmes a fenéket.
2017. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert téged csak úgy megdugott, nem szerelemből, attól még apja lehet jó a gyereknek, főleg, ha amúgy is szereti őket és jól bánik velük. A saját sértettséged miatt akarnád, hogy ne legyen a gyerekednek apja? Mondjuk ha majd nem jössz ki a pénzből, akkor úgy is eszedbe jut, hogy szóljál neki, így szokott ez lenni, csak látni ne akarja ugye.
2017. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
78%

Bosszú?

Eszednél vagy?

Egy gyerekről van szó!


Igen, lesz joga. Ha felmerül a gyanú benne, indíthat majd pert és az lesz az igazi bosszúd, ha a gyerekes gondolkodásod miatt nála helyezik el.

2017. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
76%
Azt akartam mondani, ha fizikálisan bántott volna téged, a gyerekhez AKKOR IS joga lenne. Az, hogy erkölcsileg bántott viszont még annyira sem számít, mint a fizikális.
2017. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!