Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetekben érzett valaki...

Utolsó hetekben érzett valaki éles nyilalást a méhszájba? 37 hetes terhes vagyok, szinte egész nap kemény a hasam. Többi lent

Figyelt kérdés
Szinte szünet nekik kemény a hasam,közben nem tul erős fájások vannak és/vagy éles nyilaló fájdalom a méhszájba. 2ujjnyira van nyitva és 1.5cm a méhnyak a tegnapi vizsgálat szerint.Tegnap hajnal óta van a haskeményedés,fájásokat este érztem először,azota csak csillapodik de nem múlik el.Ezek még csak jóslók ugye,
2017. júl. 25. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha két ujjnyira vagy nyitva, és ilyen tüneteid vannak, nagy esély van rá, hogy hétvégén már babázol.


Nekem most kezdett jelentkezni ez a nyilalgatás, de én totál zárt vagyok és a méhlepényem is egyes...

39+2hkm


Kemény pocak a mostani front miatt simán lehet, meg minden tüneted is, de úgy rémlik 2 ujjnyival már nem lehet sokáig húzni..

Szerencsére már nem lenne kora baba :)


Minden jót és könnyű szülést kívánok. Talán még egy hetet kibírtok együtt, de én nem tenném rá a fejem.

2017. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 38. héttől voltak durva nyilallások a méhszájnál. De én csak szűk egy ujjnyira voltam nyitva. Végül 41+1 naposan indították a szülést. Bármi lehet ebből, pihenj amíg teheted! :)
2017. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már egy hete vannak joslóim,ez volt a második éjszaka hogy nem aludtam miatta.De ez a nyilalás uj nekem :)
2017. júl. 25. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!