Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegi viszketés?

Terhessegi viszketés?

Figyelt kérdés
Terhességi viszketés 34 hetes kismama vagyok és 30. Héttől viszketek. Apró holyagok is voltak rajtam azok eltűntek piros foltok jöttek utána. Mostanra szinte az is felszivodott. De a viszketes meg mindig megvan és nagyon viszket. Voltam borgyogyasznal az elején kaptam szurit krémet.olt valakinek ilyen? Mikor múlt el? Mit mondtak? A doki azt mondta azt mondta a baba okozhatja.
2017. júl. 27. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
esetleg nem PUPPP szindróma?
2017. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De igen lehetséges...csak ez meddig tart?
2017. júl. 27. 17:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Amíg meg nem születik a baba
2017. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Neked is volt ilyen?

És az mitől van hogy eltűnnek a foltok?

2017. júl. 27. 17:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Esetleg epepangás is lehet, főleg, ha már nincsenek kiütések.


Nekem 30. héttől az van, érvétel is bizonyította, de minden más értékem jó, így majd a szülés lesz a megváltás. Viszketek főleg éjjel mindenhol. Lényeg a lényegben a terhességi bajok szüléssel elmúlnak!


Kitartás!


39+5hkm

2017. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem 30 hetesen nézték a majdunkciót akkor nem volt gond. Lehet hogy azóta romlik? Neked már nincs akkor sok :)
2017. júl. 27. 19:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor nekem se volt jele... most 37-38hét között már duplája volt a max értéknek az eredményem. Alkalikus foszfatáz. Minden más eredményem viszont tökéletes. Ez alapján a kisfiam fekszi el a szerveim... Ez a jobbik eset, de már huh :D Elcserélném bármire :)
2017. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen az első terhességemnél.Úgy viszkettem,majd meghaltam.Én is voltam bőrdokinál,aki rózsa hámlásnak diagnosztizálta.Kentem rá mindent,de lóf...szt sem ért semmi.Nekem is voltak piros hámlásos kiütések Ahogy meglett a gyerek mintha sosem lett volna.Több ilyenről is hallottam már ,hogy a baba valamiféle alergiás reakciót vált ki,ami a szüléssel elmúlik.Ahogy fentebb írták lehet epe pangás is,emiatt egy vérvétel nem árthat szerintem.
2017. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Hat majd csináltatok egy vervetelt.addig meg meg megpróbálok kitartani :( egy áldás

Lesz ha megszületik a kisfiam.

2017. júl. 27. 21:37
 10/10 A kérdező kommentje:
Minden jó a verveteli eredményemen.....
2017. aug. 9. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!