Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig nem keményedett a...

Eddig nem keményedett a pocakom de most kb. egy hete lehet kicsit több érzem naponta 1-3 alkalommal. Mit tehetek? Nem árt a babának?

Figyelt kérdés

Jövőhét pénteken kell tanácsadásra mennem és csak utána a doki meg lesz egy 4d uh-om is. Addig is mit tehetnék? Több magnézium? A baba ugyanannyit mozog és a keményedés sem tart sokáig. Köszi a tanácsokat.

27h km


2010. máj. 23. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A keményedés a terhesség velejárója!Nem árt a babának hiszen nem préseli össze, mert ugyebár vízben van!Ennyi keményedés a 27. hétben normálisnak mondható, de a doki tuti magne B6ot fog ajánlani, és pihenést, de nem kell megijedni!!
2010. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is kb a 27.hétig nem keményedtem olyan sokat addig napi egy magne b6-ot szedtem..utána kezdtek sűrűsödni..az orvos pihenést és napi 4 b6ot javasolt...mondjuk nekem volt hogy 25-ször keményedett..30 hetes
2010. máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!