Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magne B6-ból mennyit lehet...

A magne B6-ból mennyit lehet szedni naponta? Keményedett a hasam.21 hetes kismama. Eurovit bébivitamint szedek mellette. Mit szedjek még?

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak 1-et szedtem, és az is segített. Onnantól kezdve hogy érezted, hogy megmozdul, még a Bérestől a Calcivid-et ajánlom. Így nem romlanak meg a fogaid, és a baba csontjai is jól fejlődnek.
2008. okt. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2-300 mg-ot 3 részletben bevehetsz belőle egy nap.Vagyis ha 50 mg-os a tabletta,akkor 2x2,vagy 3x2-őt.De a vitaminodban levő magnéziumot le kell vonni a napi összmennyiségből.Nekem 3x2-őt kellett volna szedni,de csak 3x1-et mertem bevenni.De biztos ami biztos legközelebb kérdezz rá a Dokitól!
2008. okt. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!

szükség esetén akár 3X2 db.ot is bevehetsz...semmi bajod nem lesz tőle, a felesleg a vizelettel távozik.

én is 3X2őt szedek:)

2008. okt. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!