Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy birjátok ezt a meleget...

Ti hogy birjátok ezt a meleget? Mivel próbáljátok elviselhetővé tenni egy picit?

Figyelt kérdés
Miben öltöztök itthon és utcában. Nekem elég nagy a pocim de nagyon rosszúl bírom ezt a meleget. Tanácsok esetleg?

2017. aug. 4. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ventillátor, elé fagyasztóból kivett jeges vizes palack. :)

Hideg vizes törölköző tarkóra, fejre, csuklóra, lábra :D


Ha kényelmesen utazol akkor biztosan vízpartra mennék, ott árnyékban hűvösebb az idő, jobban jár a levegő.


És a másik kedvenc: Szórófejes palackba töltöttem vizet és azzal fújom magam.

2017. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyenek a körülmények. Mert tanácsolhatom, hogy kapcsold be a klímát, ha nincs. Mindkettővel kánikulában voltam nagy pocakkal, az egyik augusztusi, a másik szeptemberi. Én itthon egy vékony nyáriruhában voltam, utcán szintén, vagy vékony nadrág és póló, utcai papuccsal. Nem volt klímánk, fagyasztott vizespalackokat helyeztem el a lakásban, ventillátoroztam, besötétítettem, a medencében hűsöltem. Többször zuhanyoztam langyos vízzel, hideg vizet ittam
2017. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vizezd a hajad
2017. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Venti, sötét, sok zzhanyzás, hajamat is.

Én csak egy rövidgatyóban és sport melltartóban flangáltam otthon.

Az utcán egy kis nyáriruhában.

De ha nem volt muszály, nem mentem ki csak kira reggel, vagy este.

Szerencsére egész jól viseltem így a meleget

2017. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Napi többször zuhanyzok hideg vízzel,medencében hűsölök,én vetettem a férjemmel mobilklimát és ha a szobában vagyok bekapcsolom.Mindenhol sötétitek,ahol lehet ventillátor elé hideg vizes törölköző...
2017. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!