Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemvárt napjan vagyok, pozitiv...

Nemvárt napjan vagyok, pozitiv a teszt 5 napja, kicsit gorcsolok. Megfog jonni?

Figyelt kérdés

Magnerotot veszek holnap, 500mgos pezsgotabletta van itthon azt iszom


Nektek bevált a magnézium ezekre a fájdalmakra?


2017. júl. 4. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, görcsre a magnézium tökéletesen bevált nekem.
2017. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kicsit ijeszto, volt mar vetelesem akkor is ilyen volt csak erősebb meg kesőbb. Normalis ez? Biztos?:^
2017. júl. 4. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi sem biztos. Ha a magneziumtol elmulik akkor nincs baj. Ha nem mulik vagy erosodik es folytonos, akkor lehet baj. Az en dokim azt mondta, nem mulo folytonos gorcsnel menjek be hozza.
2017. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Magnéziumra elmulik, de a petefeszek szúrka jelentkezik óránkent kb . Sosem ereztem ilyen szúrásokat
2017. júl. 4. 18:11
 5/6 anonim ***** válasza:
A szurka meg a gorcs nem ugyanaz. Szoval a szurka es a mulo gorcs normalis. A nem mulo es folytonos gorcsoles nem.
2017. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom h nem ugyanaz, csak elfelejtettem írni h szúrkálás is van csak az a letefeszkeimben , a gorcs meg ahol szokott mensikor csak nem olyan erosen. De megnyugodtam , h az jó h elmulik magnéziumra.:)
2017. júl. 4. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!