Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet menni strandon?

Terhesen lehet menni strandon?

Figyelt kérdés

6hetes terhes vagyok és elviselhetetlen ez a meleg! Arra gondoltunk a párommal, hogy a Tiszaújvárosi strandra elmennénk?!

Persze nem annyira mennék bele annyira a vízbe nehogy valamit elkapjak inkább napoznék meg pocsolnám magam vízzel!



2017. aug. 4. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Mehetsz nyugodtan, szerintem a vízbe is beleülhetsz nem lesz semmi bajod :)
2017. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a doki is, védőnő is azt mondta, hogy csak természetes vízbe menjek, meg az itthoni kerti medence.
2017. aug. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Én is 6hetes vagyok.Strandra elmegyek,de a vízbe nem megyek bele.Nem hiányzik egy esetleges fertőzés.
2017. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Használj utána valamilyen kúpot heti 1-2 alkalommal megelőzésképp. (Pl. Vitagyn c). Vagy van ilyen gyógyszertárban kapható tampon is erre a célra.
2017. aug. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Na én meg pont a koszos tavakba nem mernék bemenni. Otthoni medencébe pláne... strandra mentem 8 hetesen, semmi bajom nem lett!
2017. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Se napozni nem mennék, se a vízbe. De a te tested, a te gyereked.
2017. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát a kerti medencébe,meg a természetes tavakba nem mennél,de strandra igen????

Na nekem meg a strandoktól ment el a kedvem pár éve.igaz előtte se voltam érte oda,mert engem nem vonzz az,hogy egy apro medencében aszalódnak százan,de mikor elmentünk pár eve,bele mentünk a vízbe a kislányunkkal,tele volt a medence,foktosabbnál foltosabb emberek áztatták magukat,erre egyszer csak jön oda a kislányom,hogy itt van hal? Mondom micsoda??erre mutat nekem egy akkora hatalmas bőrcafatot,ami felé úszott a vízben,ő meg kihalászta,mert azt hitte h halnak a pikkelye...na ez betette a kaput.terhesen még ha fizetnének érte se mennék bele strandon a medencébe.

2017. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A természetes tó tiszta, csak a felkavarodott iszap miatt tűnik mocskosnak. Az otthoni medence, meg csak igény kérdése, milyen állapotban van :)
2017. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4 es nek üzenem terhesen semilyen tampont NEM lehet hasznàlni.Èn 17 hetese vagyok és veszélyeztetet terhes èn nem mentem bele a vizbe.Én nem kockàztatnèk,èn nèha letusoltam hideg vizzel és az àrnyèkban pihentem.
2017. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen orvos vagy védőnő ajánlotta, hogy 6 hetesen menjél vízbe, bármilyen vízről is legyen szó, de nekem még a kádfürdőzést is tiltották. 6 hetesen még nagyon érzékeny a terhességed! Inkább vigyázz rá!! Nagyon könnyen kaphatsz fertőzést, a napon meg nagyon nem kellene felhevülni a testednek. A múlt héten voltunk wellnesezni, több kismama is volt a szállodában, mindenki csak a lábát lógatta bele a vízbe. Nem véletlenül.

Én 27 hetes vagyok, nekem már jóval nehezebb a meleget viselni, nekem is jó lenne a strandon, de a babám a legfontosabb.

2017. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!