Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen 6kg hizas?

22 hetesen 6kg hizas?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok es 52 kg rol indultam, most vagyok 58kg. Nem sok ez? Mikor varhato a legtobb hizas hanyadik trimeszterben? Mert ha meg most akkor jo dagi leszek :(
2017. aug. 4. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem neten van errol 200000 cikk.

[link]

Amúgy igen, azt mondjak a vegen hízik az ember a legtöbbet. En sem tartok a (leg)vegen, igy nem tudok nyilatkozni a tapasztalataimrol viszont alapbol nem vagy kövér kicsit sem, igy ez szerintem normális. Azért zsirosat, cukrosat ne egyel sokat, mert elojohet a terhességi cukrod, de onmagaban ez szerintem nem veszes.


33hkm. (en amugy kb 1-2kg pluszba vagyok eddig de en 72vel kezdtem)

2017. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem én mennyi voltam 22 hetesen, de a 30. hèten mèg +9kgnál tartottam, a 36. héten +11kgnál és onnantól nem híztam egy dekát sem. Pedig ugyanúgy ettem. 40+6 héten szültem. De ha gondolod vissza keresem neked mennyit mutatott akkor a mérleg. Boldog babavárást és könnyű szülést! :)
2017. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!4kg-ot hiztam a 22.hétig,örültem is neki hogy beválik a diéta és nem leszek tank...30.hétig edzettem napi szinten,mellette persze diéta,utána már csak odafigyeltem mit eszek és mikor,viszont most a 39.héten 20kg-ot sikerült felszedni :/ a legtöbbet az utolsó hetekben,heti 1kilot hiztam minden igyekezet ellenére.De én azt mondom ne aggódj emiatt,egyrészt le fog menni nagyon hamar másrészt ha olyan alkat vagy egy szem kockacukorbol is 1kilo zsírt varázsol a szervezeted :) persze figyelj oda nem mondom hogy felesleges de hidd el nem leszel dagi! Kitartás!
2017. aug. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!