Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jól gondolom, hogy 10 hetesen...

Jól gondolom, hogy 10 hetesen 2 kg hízás sok? Semmit nem csinálok másképp mint eddig. Mi lehet az oka? Pici vékony nő vagyok.

Figyelt kérdés

2017. febr. 27. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Hát valóban korai, még nincs okod hízni. De lehet h9gy a terhesség miatt megváltozott az anyagcseréd, és jobban raktároz a szervezet.
2017. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Egyrészt nem is biztos, hogy híztál, ennyit simán ingadozhat a súlyod napi szinten. Másrészt a vékony nők többet híznak terhesség alatt, szóval akár normális is lehet.

Meg gondolom, szedsz terhesvitamint, amiben van egy halom B vitamin...

2017. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ronika86 ***** válasza:
34%
Akkor neked szerencséd van :) mi 14 hetesek vagyunk és eddig 15 kg plusz csúszott fel :D nem értem hogy hogyan ... valószínűleg azért is mert abbahagytam a cigit. 46 rol kezdtem és most vagyok 61 :)))))))) nem is tudom sírjak vagy nevessek :)))
2017. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor én voltam 10hetes,én is 2kg-ot hiztam,de érdekes módon le is ment... 16hetes vagyok és mostanra jött vissza az a bizonyos 2kg :) engem ez is aggaszt,pedig tudom hogy aki várandós az hízik :) de nem mindegy mennyit
2017. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem sok, viszont 12 hétig nem igen szokott kiló feljönni. Második trimeszterben viszont igen.

A vékony kismamák nagy átlaga többet hízik, mint a túlsúlyos. Többet kell raktároznia. Szerintem nem kell megijedni ez még belefér. Van aki ilyenkor már több mint 5kg +nál jár.


Én túlsúlyos vagyok 19 hetes kismama még egy kiló nem jött fel (nem hánytam, eszem ami jól esik (nem eszek többet mint baba nélkül)


Valahol olvastam, a genetika is beleszól. Mert van aki gyakorlatilag diétázik is sokat hízik terhesen.


Én úgy gondolom kéne egy új név, mert a hízás az itt nem állja meg a helyét :D Gömbölyödünk és pont. Ezzel jár, de utána úgy is lemegy :) A végén úgy is gurulunk ;)


Jó egészséget és kevésbé aggódj a kilók miatt. Ha mégis nagyon zavar egyél egészségesen, de számíts rá, hogy akkor is gyarapodni fog a súlyod hiszen ez ilyen :)

2017. febr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi... Én normál alkatú vagyok, de a 8. hétig híztam 3 kg-ot, a 10. hétig pedig plusz 1 kg-ot, tehát összesen 4-et. Most 16 hetes vagyok, és ez a plusz 4 kg van továbbra is rajtam. Mondjuk az első trimeszterben sokat kellett feküdnöm is, és nem is tornázhatok, mert veszélyeztetett vagyok. Ráadásul nem is hánytam, nem is émelyegtem, és enni is rendesen tudtam. Szóval nem feltétlenül jelenti azt, hogy most vészesen el kezdtél hízni. :-)
2017. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!