Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 2 napja nem...

Normális, hogy 2 napja nem érzem a babát?

Figyelt kérdés
2.án éreztem az első konkrét rugást és azt követően mintha a szìvem a hasamba lett volna 2 másodpeecig. Az előtt meg pici csiklandozásokat simmizéseket éreztem. A rugás óta nem nagyon érzem a babát. Van amivel itthon tudom hallgatni a szìvhangot így az picit megnyugtat, de normális ez? 19hkm

2017. aug. 5. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

25. het elott egyaltalan nem kell naponta erezni.

( a hallgatas sem tesz am jot neki egyaltalan )

2017. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem is szoktam napi szinten, de a tegnap behallgattam. Picit parásabb vagyok mert nehezen jött össze és persze türelmetlen. 😊
2017. aug. 5. 10:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

17 hetesen éreztem előszőr a babát, aztán napokig nem. Majd napról napra egyre többet. Az első mozgásokat még nem lehet minden nap érezni. Még nagyon pici a baba. 😊

Nyugodj meg, pláne ha van szívhang hallgatód. Néha én is meghallgattam, de ahogy az első válaszoló is írja, nem tesz jót./ illetve zavarja a babát/ Én azt csináltam hogy hanyatt feküdtem, és a kezem a pocimra tettem, volt hogy ettől fel élénkült, és éreztem 1-1 apró moccanást. Legyél türelmes, nemsokára majd egész nap fog mocorogni, meg a hólyagodon ugrálni. 😁

24 hkm

2017. aug. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Picit megnyugodtam, köszönöm!🤗
2017. aug. 5. 11:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen korán nem kell naponta érezni, majd később rúg naponta többször is és figyelni is kell majd.
2017. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Közbe érzek ilyen lüktető érzéseket a köldököm vonalában, nem tudom minek tulajdonítani, mintha a szívem ott dobogna..első terhességem is. Szerintetek?
2017. aug. 5. 14:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt végig a terhesség alatt a köldökömtől kissé balra lüktetett, a saját erem, de a szülés után eltűnt.
2017. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tegnaptól érzem előszőr azt hittem, hogy a gyomrom de ez pont egy irányba van a köldökömmel, én is gondoltam hogy valami ideg nem a baba. Kivülről nem látszik a lüktetés. Egy idő után már "fárasztó ". De amig nem jelent bajt akkor oké. Köszönöm nektek
2017. aug. 5. 15:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, egyáltalán nem baj az a lüktetés, de szivhangot érdemes a másik oldalon keresni, mert különben csak a sajátodat hallod.
2017. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!