Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok és az...

8 hetes terhes vagyok és az arcom tele van nagy pattanással. Sosem voltam ilyen. Mindig szép tiszta volt az arcom. Nagyon em vagyok keseredve és undorodok magamtol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 7. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Örülj a kisbabádnak. :) De tényleg! Mit számít az a pár pattanás?

Egyébként nekem is elszaporodtak az elején, de a 12. hét környékén el is tűntek, azóta olyan a bőröm, mint egy 5-6 éves gyereké. :)

2017. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Érdemes lenne elmenni bőrgyógyászhoz.
2017. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

2 vel egyetertek!

De lesznek rosszabb maradandó változasok. Tán nem számitottál ilyesmikre,,

2017. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan 15. hétig volt, utána szép sima lett. Viszont a szülés után megint előjöttek pár hónapra.
2017. aug. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is volt 1-2 pattanásom, de amennyi lett, mikor terhes lettem az valami elképesztő. Sajnos ezen kívül volt még nagyon sok "bajom", úgyhogy különösebben nem volt erőm törődni velük. Mindenki azt mondta, védőnő, nőgyógyász, háziorvos, hogy teljesen normális, sajnos van ilyen. Most 29 hetes vagyok és kb 2 hete javult a helyzet.
2017. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!